Keen: One Girl Army

Keen: One Girl Army

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cat Nigiri
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020
Producent:
Cat Nigiri
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020

Keen: One Girl Army - opis gry

Keen: One Girl Army to turowa gra logiczna wyprodukowana przez studio Cat Nigiri i wydana przez Phoenixx. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Keen: One Girl Army

Fabuła produkcji Cat Nigiti nie należy do skomplikowanych i ma charakter przede wszystkim pretekstowy. Gra pozwala nam się wcielić w Kat, dziewczynę, która próbuje uratować rodzinną wioskę i bliskich przed działaniami pewnej wrażej, potężnej organizacji. 

Rozgrywka - Keen: One Girl Army

Główna bohaterka, wspomniana Kat, w pojedynkę próbuje stawić czoło swoim nieprzyjaciołom. W Keen: One Girl Army mamy jednak do czynienia nie z grą akcji/zręcznościówką, tylko z turową grą logiczną, a co z tym idzie - wymagającą główkowania. 

Każda plansza (niewielkich rozmiarów) podzielona jest na pomniejsze kwadratowe pola, po których porusza się Kat i wrogowie. Zabawa polega na tym, by tak poruszać się po planszy, żeby wyeliminować wszystkich znajdujących się na niej nieprzyjaciół, a jednocześnie unikać konfrontacji. Nie brakuje tu ponadto tajnych przejść czy pozyskiwania nowych umiejętności. W praniu przypomina to wszystko trochę serię Mysterious Dungeon Chunsoftu.

Ze zwykłymi przeciwnikami należy rozprawiać się sposobem, podobnie z bossami, z którymi też mamy od czasu do czasu do czynienia. Starcia z nimi również stanowią swego rodzaju łamigłówkę.

Wideo - Keen: One Girl Army

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper