Destruction Derby Raw

Destruction Derby Raw

7,2
55 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Studio 33
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.06.2000
Europa:
30.06.2000
Producent:
Studio 33
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.06.2000
Europa:
30.06.2000

Destruction Derby Raw - opis gry

Destruction Derby Raw to gra wyścigowa traktująca o zawodach typu demolition derby. Raw to trzecia część serii zapoczątkowanej przez Reflections. Za jej produkcję odpowiadał jednak nowy developer - Studio 33. Tytuł wydano w 2000 roku.

W trzeciej części Destruction Derby twórcy przedstawili nowy system detekcji kolizji, dzięki któremu gracze mogli być świadkami (ew. uczestnikami) większych i bardziej widowiskowych kraks. Doszły także nowe, wymyślne sposoby na taranowanie rywali, a poza tym Studio 33 zaimplementowało kilka trybów zabawy - część z nich powinna być znana fanom poprzednich dwóch gier Reflections, część jest z kolei zupełnie nowa.

 

Pierwszy to Wrecking Race. Ścigamy się w nim z 19 rywalami (czasami 15) i w trakcie zawodów musimy nie tylko dbać o pozycję, ale także demolować samochody innych co nagradzane jest punktami. Punkty otrzymujemy także za zajęcie miejsca w premiowanej ósemce i przy okazji każdego wyścigu gra wymaga od nas, byśmy uzbierali odpowiednią ich liczbę.

 

Nowy jest Smash 4 $  (smash for cash), który pełni tu rolę trybu kariery. Naszym zadaniem jest w nim wygrywać kolejne wyścigi, zdobywać pieniądze i kupować za nie nowe samochody. Gra kończy się w momencie gdy wszystkie auta ulegną zniszczeniu a my nie będziemy mieli kasy na nowe.

 

Dalej jest Battle, które oferuje kilka wariantów zabawy. Są to Assault (rywalizacja ekip składających się z dwóch zawodników, musimy chronić w jej trakcie naszego kompana), Skyscraper (zrzucanie przeciwników z dachu wysokiego budynku) i Pass da Bomb (musimy przekazać bombę rywalowi zanim wybuchnie, ale im dłużej ją przytrzymamy, tym więcej punktów zdobędziemy).

 

Ostatni tryb to znane z poprzednich odsłon Destruction Derby, czyli totalna rozwałka, w której musimy skasować pojazdy rywali samemu pozostając na chodzie. Dostępne są trzy wariacje tego motywu: Armageddon (20 samochodów bierze udział w demolce a my musimy wytrwać do końca w jak najlepszym stanie), Classic (walka o punkty otrzymywane za niszczenie samochodów innych) i Vampyre (‘wysysamy’ punkty przeciwnika, w którego stukniemy).

 

Destruction Derby Raw oceniano pozytywnie, ale mimo wszystko nie tak dobrze jak poprzednie dwie części spod dłuta Reflections.

Wideo - Destruction Derby Raw

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper