Def Jam Fight For NY

Def Jam Fight For NY

8,2
113 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.2
XBOX 8.3
GC 8.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.09.2004
Europa:
01.10.2004
Polska:
01.10.2004
Producent:
EA Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.09.2004
Europa:
01.10.2004
Polska:
01.10.2004

Def Jam Fight For NY - opis gry

Def Jam: Fight for NY to bijatyka w klimatach hip-hopu wyprodukowana przez EA Canada na PlayStation 2, Xboxa i GameCube’a. Fight for NY to kontynuacji Def Jam: Vendetta, ale w przeciwieństwie do pierwowzoru, który skupiał się na wrestlingu, tutaj twórcy postawili również na inne style walki.

Fight for NY bezpośrednio kontynuuje wątki poprzedniej części. Podopieczny gracza, po długiej drodze na szczyt, pokonał tam D-Moba. Boss podziemia w wyniku tych wydarzeń został zgarnięty przez policję, ale przed odsiadką ratuje go pewien kierowca SUV-a, co widzimy w intrze gry. Tym kierowcą jesteśmy my.

Nasza postać zaczyna w szeregach grupy D-Moba od zera i pnie się w górę po szczeblach kariery walcząc z innymi grupami. Większość pojedynków odbywa się jeden na jednego, ale są też inne, uatrakcyjniające zabawę warianty: jeden przeciwko wszystkim (i wszyscy przeciwko jednemu), jeden przeciwko kilku rywalom itd.

Pojedynki obywają się na interaktywnych arenach. Rywalami można roztrzaskiwać ściany albo walające się skrzynie, o rywali roztrzaskiwać można z kolei automaty z napojami, głośniki lub kosze na śmieci. Więcej - jeśli przeciwnik wyrżnie w światła, zmieni się oświetlenie na planszy. Do dyspozycji są też bronie typowe dla zakapiorów - metalowe pręty, tulipany itd.

Walkom przygląda się publika, która nie jest tylko dekoracją. Jeśli oponent otrzyma oklep i poleci w jej stronę może go ona wypchnąć z powrotem, przytrzymać, co daje nam szansę na wyprowadzenie kilku celnych ciosów, lub skopać. 

Do dyspozycji mamy pięć stylów walki. Wrestling oczywiście jest obecny, ale dochodzą też cztery inne: Street Fighting, Kickboxing, Martial Arts oraz Submissions. Każdy posiada jakieś swoje wady i zalety. Podobnie jak w poprzedniej części, nasze ataki mogą wpływać na kondycję części ciała rywala (specjalizuje się w tej dziedzinie zwłaszcza Submissions) mniej lub bardziej je osłabiając.

Def Jam: Fight for NY oferuje sporą ilość różnych wariantów zabawy, jest wśród nich również multiplayer dla maksymalnie czterech osób. W grze pojawiają się znani raperzy oraz celebryci. Są to między innymi Lil’ Kim, Snoop Dog, Method Man, Redman, Ice-T, Xzibit, Ludacris, a także Danny Trejo i Carmen Electra.

Wideo - Def Jam Fight For NY

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper