Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

6,3
18 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.7
DS 6.0
PS2 6.1
XBOX 6.5
GC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nihilistic Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.09.2005
Europa:
14.10.2005
Polska:
14.10.2005
Producent:
Nihilistic Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.09.2005
Europa:
14.10.2005
Polska:
14.10.2005

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects - opis gry

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects to gra akcji wyprodukowana przez studio Nihilistic Software i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation Portable, GameCube, Xbox i NDS.

Fabuła gry jest luźno oparta na komiksach z serii Marvel Nemesis, choć generalnie rzecz biorąc, historia nie odgrywa tu szczególnie istotnej roli. Rzecz skupia się na intrydze genialnego naukowca Nilesa Van Roekela, który planuje stworzyć wojowników doskonałych. Sęk w tym, że Van Roekel to obcy, który chce podbić Ziemię. Pomóc mu w tym mają stworzeni przez niego wojownicy - tzw. Imperfects.

Produkcja Nihilistic Software to gra akcji, której blisko do bijatyki. Podczas zmagań odwiedzamy różne trójwymiarowe plansze, na których mamy zadania do wykonania. Może to być zniszczenie generatorów, pokonanie pewnej liczby przeciwników czy uporanie się z bossem (w takich przypadkach mamy do czynienia z pojedynkami jeden na jednego). Rozgrywka budzi skojarzenia z takimi grami seria Power Stone. Na planszach znajduje się sporo interaktywnych elementów, np. samochodów, którymi można rzucać. Twórcy oddali do naszej dyspozycji różne postacie z uniwersum Marvela. Są to m.in. Spider-Man, Venom, Iron Man, Daredevil czy The Thing. Bohaterowie różnią się umiejętnościami, lecz sterowanie jest tu ogólnie bardzo przystępne, dzięki czemu w rozgrywkę wdrożyć się mogą również mniej doświadczone osoby.

Gra posiada tryb fabularny,w którym historię możemy śledzić z perspektywy wielu superbohaterów. Dostępny jest także multiplayer dla maksymalnie dwóch osób (w swoim czasie na niektórych platformach dało się też grać przez sieć).

Oprócz tego twórcy udostępnili także wiele bonusów, które można odblokować wraz z postępami: nowe grywalne postacie, scenki, animowane komiksy, karty itd.

Wideo - Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych