Dangerous Driving

Dangerous Driving

5,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.8
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
09.04.2019
Europa:
09.04.2019
Polska:
09.04.2019
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
09.04.2019
Europa:
09.04.2019
Polska:
09.04.2019

Dangerous Driving - opis gry

Dangerous Driving to gra wyścigowa inspirowana serią Burnout wyprodukowana przez Three Fields Entertainment, studio założone przez byłych pracowników Criterion Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Jednym z założeń twórców Dangerous Driving była chęć stworzenia duchowego spadkobiercy serii Burnout. Produkcja studia Three Field czerpie z niej pełnymi garściami, zarówno jeśli chodzi o zręcznościowy model jazdy, jak i pewne rozwiązania w rozgrywce.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas wyścigów jesteśmy zachęcani do niebezpiecznej jazdy: mijania o milimetry innych uczestników ruchu drogowego, wyprzedzania rywali, trzymania się za ich plecami, wykonywania efektownych driftów itd. Dzięki temu nabijamy wskaźnik Nitro, a ten daje nam możliwość gwałtownego (i stosunkowo krótkotrwałego) przyspieszenia. W Dangerous Driving nie brakuje również efektownych kraks. Dobrą strategią podczas rywalizacji jest sprokurowanie demolki, która nabruździ w planach naszych rywali, pozbawiając ich cennych sekund. 

Twórcy udostępnili do naszej dyspozycji różne warianty rozgrywki przeważnie nawiązujące do serii Burnout. Mamy tu zatem między innymi Survival, w którym zadanie polega na tym, aby przejechać jak największą odległość bez stłuczki; jest Heatwave premiujący (bardzo) szybką jazdę za sprawą wskaźnika Nitro regenerującego się automatycznie po jego wyeksploatowaniu; Pursuit, w którym ścigamy piratów drogowych za kierownicą radiowozu; Shakedown, czyli wyzwania czasowe, czy Face Off, gdzie bierzemy udział w rywalizacji z jednym rywalem, a w razie ewentualnej wygranej zdobywamy jego samochód.

W Dangerous Driving, co ciekawe, nie ma ścieżki dźwiękowej, ale zamiast tego twórcy zaimplementowali integrację z serwisem Spotify, co pozwala nam puszczać własną muzykę. 

Wideo - Dangerous Driving

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper