Danganronpa Trilogy

Danganronpa Trilogy

10,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spike Chunsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Kolekcje
Premiery
Świat:
29.03.2019
Europa:
29.03.2019
Producent:
Spike Chunsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Kolekcje
Premiery
Świat:
29.03.2019
Europa:
29.03.2019

Danganronpa Trilogy - opis gry

Danganronpa Trilogy to składanka oferująca trzy główne odsłony serii przygodowej Danganronpa. Kolekcja ukazała się tylko na PlayStation 4. Za jej wydanie odpowiadało NIS America.

W skład trylogii wchodzą następujące gry:

Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Głównym bohaterem gry jest Makoto Naegi, który w loterii wygrywa los dający mu możliwość nauki w elitarnej szkole, do której przyjmowane są osoby nad wyraz utalentowane. Do uczelni trafia 15 wybitnie uzdolnionych uczniów. Zamiast jednak wpaść w wir edukacji, szybko dociera do nich, że ze szkoły nie da się wyjść, a jedyną szansą na opuszczenie jej progów jest zabijanie innych. Oczywiście z początku wydaje się to wykluczoną opcją, ale gdy pewnego dnia bohaterowie odkrywają ciepłe jeszcze ciało, staje się jasne, że rozpoczęła się śmiertelna rozgrywka.

Danganronpa 2: Goodbye Despair

W drugiej części serii gracz wchodzi w buty Hajime Himaty, który razem ze swoją klasą, konkretnie piętnastoma innymi osobami, trafia na tropikalną wyspę Jabberwock. Początkowo miała to być zwykła szkolna wycieczka, ale prędko okazuje się, że nic z tego. Uczniowie otrzymują ultimatum od dyrektora Monokumy - żeby uciec z wyspy, ktoś musi zamordować ucznia, a następnie wywinąć się od odpowiedzialności. Jeśli morderca zostanie schwytany, dokonana zostanie jego egzekucja, a reszta będzie wolna. Jeśli nie, zginą wszyscy. 

Danganronpa V3: Killing Harmony

Główną bohaterką gry jest Kaede Akamatsu, uczennica szkoły średniej, która pewnego dnia zostaje porwana i umieszczona w akademii dla wyjątkowo uzdolnionej młodzieży. Towarzyszy jej kolega Shuichi Saihara oraz czternaście innych osób. Pod wpływem Memory Light uczniowie przypominają sobie swoje historie i talenty. Każdy ma jakiś inny, np. Kaede jest wybitnie uzdolnioną pianistką, z kolei Shuichi wybitnie uzdolnionym detektywem. Niedługo potem na miejscu zjawia się niedźwiedź Monokuma, który informuje zebranych, że jeśli chcą uciec muszą zabić innego ucznia, a następnie wybronić się na specjalnym procesie.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper