Death Come True

Death Come True

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.0
PS4 -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Too Kyo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020
Producent:
Too Kyo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020

Death Come True - opis gry

Death Come True to gra przygodowa ze wstawkami FMV wyprodukowana przez studio Too Kyo Games i wydana przez Izanagi Games. Za reżyserię i scenariusz odpowiadał Kazutaka Kodaka, twórca serii Danganronpa. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach przenośnych i Nintendo Switch, a później trafił też na PC i PS4.

Fabuła - Death Come True

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Death Come True rozgrywa się w hotelu. Głównym bohaterem jest Makoto Karaki, seryjny morderca ścigany przez policję. Ale czy na pewno? Dziury w pamięci Karakiego nie pozwalają z całą pewnością stwierdzić, że faktycznie jest on winny zarzucanych mu czynów. Próbuje on więc przeprowadzić własne śledztwo i dowiedzieć się prawdy: kim jest? Dlaczego cierpi na amnezję? Kogo powinien unikać? Na drodze do prawdy czeka na niego wiele niebezpieczeństw. Karaki dysponuje jednak niezwykłą zdolnością: potrafi mianowicie cofać się w czasie, co pozwala mu na korygowanie biegu wydarzeń.

Styl prezentacji w produkcji Too Kyo Games bazuje na wstawkach FMV, w których występują prawdziwi aktorzy, a nie fikcyjne postacie zbudowane z polygonów. Jest to m.in. Kanata Hongo (w roli głównej) czy Chiaki Kuriyama (znana m.in. z “Kill Bill” i “Battle Royale”).

Rozgrywka - Death Come True

Death Come True bliżej jest do miana interaktywnego filmu niż gry w ścisłym tego słowa znaczeniu. Clou rozgrywki, jeśli tak ją w tym przypadku nazwać, sprowadza się do podejmowania kluczowych decyzji, które wpływają na bieg fabuły i w razie czego cofania czasu, co potrafi robić Makoto Karaki. Co z tym idzie, twórcy przygotowali też wiele zakończeń. 

W produkcji Too Kyo Games nie brakuje też jednak od czasu do czasu momentów przypominających klasyczne przygodówki. W takich sytuacjach przejmujemy kontrolę nad kursorem i możemy wybierać obiekty lub postacie, z którymi da się wejść w interakcję. 

Wideo - Death Come True

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper