Crimsonland

Crimsonland

6,3
16 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0
PC 6.1
PS4 6.0
PS Vita 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.07.2014
Europa:
16.07.2014
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.07.2014
Europa:
16.07.2014

Recenzja redakcji

Recenzja: Crimsonland (PS4)
5.0
Recenzja: Crimsonland (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Crimsonland - opis gry

Crimsonland to izometryczna strzelanina wyprodukowana i wydana przez niezależne studio 10tons Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStaion 4, PlayStation Vita oraz na komputerach osobistych. Produkcja bazowała na grze o tym samym tytule wydanej dziesięć lat wcześniej.

Rozgrywka - Crimsonland

W Crimsonland nie towarzyszy nam żadna szczególna filozofia - ot, trafiamy na arenę, a zewsząd atakują nas rzesze przeciwników. Ich nawałnicę musimy przeżyć, w czym pomagają różne pukawki.

Produkcja 10tons oferuje dwa główne warianty rozgrywki: Quests i Survival. W Quests mamy do czynienia z sześcioma ‘zestawami’ leveli - po dziesięć na każdy z nich. Plansze musimy zaliczać po kolei, a o postępach w trakcie rozgrywki informuje specjalny pasek. Za zabijanie przeciwników otrzymujemy doświadczenie, dzięki czemu -- w perspektywie -- możemy zdobyć trzydzieści broni i 55 perków. Do wyboru są trzy stopnie trudności. Survival z kolei składa się z pięciu pomniejszych trybów. W każdym z nich zasady są inne, tzn. inne są np. bronie i perki z jakimi zaczynamy, ale cel pozostaje ten sam - przeżyć jak najdłużej.

Areny, na których trwają zmagania, nie są zbyt duże, a jakby tego było mało z każdej strony nacierają na nas armie przeciwnika. Crimsonland przypomina klasyczne twin-stick shootery typu Robotron, w których jedna gałka służy do poruszania się podopiecznym, a druga do strzelania w wybranym kierunku. Oprócz standardowego wyposażenia korzystać możemy również z dopałek jak bomba eliminująca wszystkich nieprzyjaciół znajdujących się na ekranie.

Gra posiada sieciowe rankingi oraz lokalny tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Wideo - Crimsonland

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper