Fluster Cluck

Fluster Cluck

4,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Loot Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.10.2014
Europa:
22.10.2014
Producent:
Loot Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.10.2014
Europa:
22.10.2014

Fluster Cluck - opis gry

Fluster Cluck to strzelanina z naciskiem na (lokalny) multiplayer wyprodukowana i wydana przez niezależne studio LOOT Entertainment. Tytuł ukazał się wyłącznie na konsoli PlayStation 4 w cyfrowej dystrybucji.

Rozgrywka - Fluster Cluck

Dalsza część tekstu pod wideo

Fluster Cluck to gra, której twórcy mieli ambicje odtworzyć klimat wspólnych kanapowych posiedzeń. Tytuł oferuje multiplayer dla czterech osób i, co warte dodania, jest on dostępny tylko w trybie lokalnym (brak online) dla maksymalnie czterech osób. Nasze zadanie w trakcie rozgrywki polega nie tylko na walce z rywalami, ale również na zbieraniu/produkowaniu kurczaków.

W produkcji LOOT znajdziemy dwa główne warianty zabawy. Pierwszy to kampania co-op, choć kooperacji nie należy tu rozumieć w dosłownym sensie. Rzecz polega na rywalizacji z innymi i zbieraniu materiałów (różnych rzeczy i nie tylko rzeczy), a następnie wrzucaniu ich do specjalnej maszyny przerabiającej znaleziska na kurczaki, za co otrzymujemy punkty. Wygrywa oczywiście ten, kto na koniec będzie miał ich najwięcej. Kampania podzielona jest na poziomy - każdy kolejny oczywiście coraz trudniejszy. Drugi to już natomiast tradycyjna jatka, którą można rozgrywać na cztery sposoby - wszyscy na wszystkich, zmagania drużynowe itd.

Wraz z postępami i niezależnie od ogrywanego trybu nasz podopieczny otrzymuje punkty doświadczenia, które pozwalają nabyć dostęp do różnych ciekawych rzeczy. Im wyższy poziom doświadczenia, tym lepsze nagrody. Mogą to być na przykład przedmioty oferujące rozmaitego rodzaju perko-podobne efekty, jak zwiększona siła ognia czy zwiększona szybkość pozwalająca łatwiej przenosić materiały. W zależności od naszych ‘wyczynów’ ilość expa może być większa lub mniejsza.

Wideo - Fluster Cluck

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper