Crazy Taxi 3: High Roller

Crazy Taxi 3: High Roller

6,6
27 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.7
XBOX 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hitmaker
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
24.07.2002
Europa:
20.09.2002
Producent:
Hitmaker
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
24.07.2002
Europa:
20.09.2002

Crazy Taxi 3: High Roller - opis gry

Crazy Taxi 3: High Roller to gra zręcznościowa, w której gracz przejmuje kontrolę nad kierowcą taksówki pędzącej po ulicach zatłoczonych fikcyjnych miast. Tytuł -- w przeciwieństwie do poprzednich odsłon -- ukazał się tylko na Xboxie oraz PC.

Według pierwotnych założeń studia Hitmaker, twórców serii, Crazy Taxi 3 miało rozkładać akcenty inaczej. Gra powstawało od początku z myślą o pierwszej konsoli Microsoftu, jednak plan zakładał pojawienie się w niej trybu multiplayer oraz zmienne pory dnia. Nic z tego nie doszło do skutku.

W Crazy Taxi 3 pojawiają się trzy miasta, w których musimy zgarnąć jak największą ilość klientów i dowieźć ich we wskazane miejsce bez zawracania sobie głowy przepisami ruchu drogowego. Są to East Coast z pierwszej części, Small Apple z drugiej oraz zupełnie nowe Glitter Oasis udające Las Vegas. W przypadku dwóch pierwszych lokacji poprawiono oprawę graficzną, dostosowując ją bardziej do możliwości oferowanych przez sprzęt Microsoftu. W grze do wyboru jest dwunastu kierowców.

Oprócz zwykłego jeżdżenia po mieście i zarabiania gór pieniędzy (im bardziej efektowna jazda, tym większe napiwki) twórcy dodali także wyzwania mająca sprawdzić nasze umiejętności kierowania taksówką. W Crazy X, bo tak nazywa się tryb gdzie są one dostępne, mamy trzy poziomy. Za zaliczenie każdego otrzymujemy w nagrodę jakieś bonusy, np. mapę ze wszystkimi skrótami i miejscami przeznaczeniami [klientów] albo cudaczne pojazdy typu rower czy wózek.

Podobnie jak w poprzednich częściach także i w “trójce” gracze mają do czynienia z licencjonowanymi kawałkami muzycznymi przygrywającymi w trakcie jazdy.

Wideo - Crazy Taxi 3: High Roller

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper