Midtown Madness 3

Midtown Madness 3

7,2
20 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA DICE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.12.2002
Europa:
13.12.2002
Producent:
EA DICE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.12.2002
Europa:
13.12.2002

Midtown Madness 3 - opis gry

W 2003 roku Microsoft Game Studios wydało wyprodukowane przez Digital Illusions Midtown Madness 3. Gra jest trzecią i jak na razie ostatnią częścią zręcznościowych wyścigów osadzonych w otwartym, miejskim środowisku, gdzie oprócz walki o jak najwyższą pozycję na linii mety i wykonywanie poszczególnych zadań nieustannie przedzierać należy się przez pełniący rolę przeszkadzajki ruch uliczny.

W Midtown Madness 3 znajdziemy nie jedno, a dwa miasta. Paryż ze swoją bardziej otwartą strukturą jawi się jako najlepszy wybór dla początkujących kierowców, podczas gdy pełen ciasnych zakrętów Waszyngton pozwala doświadczonym graczom czerpać radość z ich umiejętnego pokonywania. Jeżeli chodzi o garaż, to zasiąść możemy za kółkiem jednego z ponad trzydziestu dostępnych pojazdów, które różnią się od siebie takimi parametrami jak przyśpieszenie, prędkość maksymalna i łatwość w prowadzeniu. Wachlarz przygotowanych przez twórców fur jest naprawdę zróżnicowany - nie ma problemu, by z kosmicznego Lotusa Esprit Turbo przesiąść się do powolnej, ale budzącej szacunek gabarytami śmieciarki.

 

Wśród trybów zabaw w Midtown Madness 3 znajdziemy czterdzieści podzielonych punktami kontrolnymi wyścigów, free-roamingową jazdę i zróżnicowaną karierę "Work Undercover" rozłożoną na terenie obu dostępnych w grze miast, w ramach której przyjdzie nam zaliczyć 54 misje - od rozwożenia pizzy, przez bycie szoferem, aż po jazdę opancerzoną furgonetką. Deweloper popisał się inwencją i nikt nie powinien narzekać na nudę - zwariowanych akcji nie brakuje.

 

Nie zapomniano również o możliwościach, jakie daje Xbox LIVE. Sieciowy multiplayer składa się z będącego odpowiednikiem FPS-owego Capture the Flag trybu Capture the Gold, polegającego na zabawie w policjantów i złodziei Huntera i zatytułowanej Tag wariacji na temat znanego wielu z dzieciństwa berka. Dla fanów kanapowych posiedzeń ramię w ramię ze znajomym przygotowano split-screen.

 

 

Wideo - Midtown Madness 3

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper