OutRun 2

OutRun 2

7,9
7 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.10.2004
Europa:
01.10.2004
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.10.2004
Europa:
01.10.2004

OutRun 2 - opis gry

OutRun 2 to arcade’owa gra wyścigowa wyprodukowana przez należące do Segi studio AM2 i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony na sprzęt Xboxa (za konwersję odpowiadało Sumo Digital). Wbrew temu co sugeruje numeracja, była to już część czwarta serii OutRun.

OutRun 2 pozostaje wiernym założeniom pierwszej części wydanej w 1986 roku. Innymi słowy, jest to mocno zręcznościowa/arcade’owa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą Ferrari z dziewczyną u boku. Gra nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem. Podczas jazdy duże znaczenie ma wykonywanie bardzo długich driftów, a uderzenie w ścianę może sprawić, że samochód wystrzeli w powietrze i wykona efektowne ewolucje.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to Arcade Mode, w którym próbujemy pokonać całą przygotowaną przez twórców trasę mieszcząc się w wyznaczonym czasie. W trakcie rywalizacji możemy obrać własną drogę, co pozwolą nam odwiedzić inne miejscówki (warto jednak pamiętać, że jedne odnogi są łatwiejsza, a inne trudniejsze). Drugi jest Mission Mode. Znajdziemy w nim ponad sto zadań testujących nasze zdolności. Postępy pozwalają odblokowywać nową zawartość, jak samochody (nowe modele Ferrari), utwory muzyczne czy tory (jedna z nich pochodzi nawet Daytona USA 2). W trybie Heart Attack musimy zrobić wrażenie na pasażerce prowadząc efekciarsko samochód, za co otrzymujemy serduszka. Tryb ten składa się z pewnej liczby zadań, które wymagają od nas spełniania konkretnych zachcianek. W Drifting, jak sama nazwa wskazuje, chodzi o driftowanie, a poza tym jest jeszcze multiplayer. Grać można w nim we czterech przy jednej konsoli lub przez sieć z jeszcze siedmioma innymi osobami.

Wideo - OutRun 2

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper