Cooking Mama 2: Dinner with Friends

Cooking Mama 2: Dinner with Friends

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Office Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.11.2007
Europa:
15.02.2008
Producent:
Office Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.11.2007
Europa:
15.02.2008

Cooking Mama 2: Dinner with Friends - opis gry

Cooking Mama 2: Dinner with Friend to gra zręcznościowa kręcąca się wokół tematyki gotowania. Za produkcję odpowiadało japońskie studio Office Create, a za wydanie w Europie 505 Games. Tytuł, podobnie jak poprzednia część serii, ukazał się na NDS-ie.

Założenia nie uległy zmianie od czasu pierwowzoru. Nasze zadanie polega na przygotowywaniu różnych dań, mniej lub bardziej wymyślnych. W “dwójce” jest ich nieco mniej, bo osiemdziesiąt. Produkcja Office Create robi użytek z funkcji ekranu dotykowego przenośnej konsoli Nintendo. To za jego pomocą wykonujemy wiele tutejszych czynności takich jak krojenie warzyw, krojenie mięsa, podgrzewanie, przerzucanie jedzenia na patelni czy ostatnie ‘szlify’ podczas układania go na talerzu. W trakcie zabawy na górnym ekranie mogą pojawiać się różne przydatne wskazówki. Zmagania przegrywamy jeśli popełnimy poważny błąd lub upłynie nam czas. Pod koniec zadania jesteśmy oceniani. Nowością są gwiazdki, które otrzymujemy wykonując kuchenne czynności. Za każde pięć zdobywamy bonusowe przedmioty.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to ponownie Let’s Cook, który doczekał się zwłaszcza jednej istotnej zmiany - otóż teraz nie otrzymujemy już wytycznych w trakcie gotowania. Sami musimy wykonać odpowiednie czynności. To, jak nam pójdzie, wpływa potem na ocenę, która wydaje sędzia. Początkowo postacie sędziów są tylko dwie, ale wraz z postępami odblokowujemy kolejne. Do tego dochodzi też Cook with Mama, gdzie otrzymujemy wskazówki, Cooking Contest, w którym ograniczamy się do wykonywania konkretnych czynności (dostępny jest multiplayer dla czterech osób), oraz Change Mama, tryb pozwalający zmieniać rozmaite ustawienia, np. ubiór tytułowej bohaterki.

Wideo - Cooking Mama 2: Dinner with Friends

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper