Cooking Guide: Can't Decide What to Eat?

Cooking Guide: Can't Decide What to Eat?

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Indies Zero
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
20.06.2008
Europa:
20.06.2008
Producent:
Indies Zero
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
20.06.2008
Europa:
20.06.2008

Cooking Guide: Can't Decide What to Eat? - opis gry

Cooking Guide: Can't Decide What to Eat? to aplikacja poświęcona gotowaniu, za której produkcję odpowiadało studio Indies Zero, a za wydanie Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo DS.

Produkcja japońskiego studia Indies Zero nie jest grą w żadnym tego słowa znaczeniu, tylko aplikacją poświęconą gotowaniu, a jeszcze konkretniej - czymś w rodzaju interaktywnej książki kucharskiej. 

W bazie danych Cooking Guide znajduje się blisko ćwierć tysiąca przepisów. Podczas przyrządzania posiłków pomocą służą nam głosowe instrukcje i materiały video. Oprócz tego możemy też korzystać z wbudowanego w konsoli mikrofonu, aby przeskakiwać między kolejnymi etapami gotowania. Aplikacja pozwala nam dobierać przepisy według własnego uznania. Pod uwagę możemy wziąć między innymi liczbę kalorii czy kraj pochodzenia, a nawet poprosić rekomendację na podstawie tego, jakimi składnikami dysponujemy. 

Cooking Guide oferuje także szereg innych przydatnych funkcji, jak możliwość sporządzania listy zakupów, timer czy kalkulator. Wraz z postępami możemy także odblokowywać dodatkowe atrakcje w rodzaju chociażby gry Chef pierwotnie udostępnionej na przenośnych konsolkach Game & Watch.

Cooking Guide: Can't Decide What to Eat? zostało pozytywnie przyjęte przez media branżowe. Aplikacja odniosła także komercyjny sukces i na pewnym etapie była sprzedawana w zestawie wraz z konsolą.

W Stanach Zjednoczonych produkcja Indies Zero sprzedawana była pod tytułem Personal Trainer: Cooking.

Wideo - Cooking Guide: Can't Decide What to Eat?

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper