Castle Crashers Remastered

Castle Crashers Remastered

8,2
9 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.5
PS4 7.0
XONE 8.6
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Behemoth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.09.2015
Europa:
09.09.2015
Producent:
The Behemoth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.09.2015
Europa:
09.09.2015

Castle Crashers Remastered - opis gry

Castle Crashers Remastered to dwuwymiarowa bijatyka chodzona przygotowana przez niezależne studio The Behemoth. Pierwowzór w 2008 roku zadebiutował na Xboksach 360, ale deweloperzy postanowili przenieść tytuł na ósmą generację i ulepszona edycja trafiła na Xboksa One i komputery osobiste.

Gra rozgrywa się w fikcyjnym uniwersum fantasy. Czterech rycerzy zjawia się na przyjęciu zorganizowanym przez króla, ale zostaje ono popsute przez pewnego czarnoksiężnika. Szwarccharakter kradnie nie tylko magiczny kamień, ale również uprowadza cztery księżniczki. Goście muszą więc odzyskać zguby i ukarać złoczyńcę.
 
Castle Crashers to scrollowana bitka, w której zawarto kilka drobnych elementów charakterystycznych dla gier RPG. Na początku wybieramy postać, a następnie planszę na mapie. Po jej zaliczeniu możemy wziąć się za kolejny poziom lub powtórzyć ten poprzedni(/e). Na mapie pojawiają się również sklepy, gdzie można kupić wyposażenie lub uzupełnić zapasy za pieniądze zdobywane od pokonanych przeciwników. Dostępne są również areny oferujące wyzwania, których zaliczenie owocuje odblokowaniem kolejnych postaci.
 
W produkcji The Behemoth zaimplementowano tryb wieloosobowy dla czterech osób. Podczas rozgrywki każda postać zdobywa złoto, doświadczenie, ekwipunek, orby i inne przydatne rzeczy. Walki odbywają się poprzez siekanie, odpalanie ataków kombinacyjnych oraz magicznych, które są unikalne dla każdego. O stanie zdrowia informuje z kolei pasek zdrowia kurczący się w wyniku otrzymywanych obrażeń.
 
Po zdobyciu odpowiedniej ilości doświadczenia postać wskakuje na nowy poziom. Fakt ten nagradzany jest punktami, które możemy rozdysponować podnosząc kilka parametrów postaci, albo nową umiejętnością. Na statystyki wpływają również znajdowane w trakcie wyprawy bronie, a poza tym gracz może zaprzęgnąć do pomocy zwierzęcego pomocnika. 
 
Edycja Remastered otrzymała ulepszoną grafikę, stałe 60 klatek na sekundę, nową mini-grę (Back Off Barbarian) oraz usprawnioną infrastrukturę sieciową.

Wideo - Castle Crashers Remastered

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper