Brothers in Arms: Hell's Highway

Brothers in Arms: Hell's Highway

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS3 7.9
X360 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-20
Premiery
Świat:
23.09.2008
Europa:
26.09.2008
Polska:
24.10.2008
Producent:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-20
Premiery
Świat:
23.09.2008
Europa:
26.09.2008
Polska:
24.10.2008

Brothers in Arms: Hell's Highway - opis gry

Brothers in Arms: Hell's Highway jest trzecią odsłoną serii, której początek sięga 2005 roku. Produkcja została wydana na PC, PlayStation 3 i Xboxa 360 w roku 2008, a gracze mają tutaj okazję uczestniczyć w prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w trakcie II Wojny Światowej.

Akcja Brothers in Arms: Hell's Highway rozgrywa się w 1944 roku, a fabuła koncentruje się na operacji Market Garden, w której głównym celem były mosty na Renie, jakie miały zostać przechwycone przez Aliantów. Gracz, który wciela się w rolę sierżanta Matta Bakera, uczestniczy w autentycznych wydarzeniach z tamtego okresu oraz w prawdziwych wojskowych operacjach.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W trakcie rozgrywki konieczne jest nie tylko wykazanie się sprytem i refleksem, lecz także umiejętność taktycznego myślenia. Do naszej dyspozycji oddano trzy małe oddziały żołnierzy, które różnią się między sobą wyposażeniem i specjalizacją. Często mamy zatem okazję wydawać polecenia grupom wyposażonym jedynie w karabiny maszynowe, a także wyrzutnie rakiet czy moździerze. W trakcie rozgrywki należy stosować zaawansowane strategie, by przełamać linię obrony wroga i wykonywać zadania, jakie stawia przed nami dowództwo. Co ciekawe, członkowie oddziału mogą zginąć w trakcie akcji (choć nie permanentnie, a jedynie na czas konkretnej misji), a w przypadku straty wszystkich podopiecznych, gracz jest zmuszony do działania w pojedynkę. W nasze ręce oddano rozbudowany arsenał, dzięki czemu możemy korzystać zarówno z broni Aliantów, jak i tej wykorzystywanej przez Nazistów. W trakcie zabawy korzystamy nie tylko z pistoletów, lecz także z karabinów maszynowych, karabinów snajperskich oraz wyrzutni rakiet. Oprócz tego znalazło się tutaj miejsce także na etapy, w których gracze przejmują kontrolę nad dowódcą czołgu Sherman i uczestniczą w starciach na dużą skalę z udziałem ciężkich, pancernych pojazdów.

 

W grze zaimplementowano system krycia się za osłonami, a także zaawansowaną Sztuczną Inteligencję. Zarówno przeciwnicy, jak i nasi sprzymierzeńcy, cechują się naturalnym zachowaniem, które dostosowują do sytuacji na polu bitwy.

Wideo - Brothers in Arms: Hell's Highway

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper