Brothers in Arms: Road to Hill 30

Brothers in Arms: Road to Hill 30

7,2
44 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.4
PS2 7.1
XBOX 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
12.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.03.2005
Europa:
18.03.2005
Polska:
07.04.2005
Producent:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
12.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.03.2005
Europa:
18.03.2005
Polska:
07.04.2005

Brothers in Arms: Road to Hill 30 - opis gry

Brothers in Arms: Road to Hill 30 to wojenna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Gearbox i wydana przez Ubisoft na komputerach osobistych, PlayStation 2, Xboxie i Wii. Na sprzęt Nintendo gra trafiła w ramach składanki Brothers in Arms: Double Time.

Akcja Road to Hill 30, pierwszej gry z serii Brothers in Arms, toczy się w trakcie II Wojny Światowej (konkretnie rzecz biorąc uczestniczymy w działaniach na froncie zachodnim). Podczas rozgrywki bierzemy udział w misjach, które twórcy odwzorowali korzystając z relacji uczestników wydarzeń.

 

W grze wcielamy się sierżanta Matta Bakera dowodzącego, w zależności od rodzaju misji (wszystkich jest osiemnaście), dwoma lub jednym oddziałem. Jeden składa się ze strzelców, drugi z żołnierzy mogących przeprowadzić szturm na pozycje wroga. Z czasem mamy jednak do czynienia też z innymi urozmaiceniami - niekiedy Baker działa bez towarzyszy broni, innym razem wsparcie daje mu czołg.

 

Kierowanie podkomendnymi ma w produkcji Gearbox ogromne znaczenie. I nie frustrując dzięki bardzo intuicyjnemu sterowaniu. Wydawać polecenia możemy żołnierzom oraz czołgom. Mogą oni np. podążać za dowódcą (czyli nami), otworzyć ogień spychający nieprzyjaciela do defensywy, przeprowadzić natarcie, znaleźć miejsce pozwalające się ukryć przed ostrzałem itd. Zajęcie dobrej pozycji, i tym samym możliwość przeprowadzenia skutecznego ataku, jest kluczem do sukcesu w Road to Hill 30, zwłaszcza iż bronie nie mają auto-aima i trudno jest z nich wycelować w przeciwnika.

 

Oprócz grania w pojedynkę tytuł oferuje także rozgrywkę wieloosobową umożliwiającą kooperację maksymalnie czterem graczom jednocześnie. Do wyboru jest podzielony ekran (split screen) oraz online (dostępny na wszystkich sprzętach).

Wideo - Brothers in Arms: Road to Hill 30

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper