Blacklight: Tango Down

Blacklight: Tango Down

6,2
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS3 5.8
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zombie Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
07.07.2010
Europa:
07.07.2010
Producent:
Zombie Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
07.07.2010
Europa:
07.07.2010

Blacklight: Tango Down - opis gry

Blacklight: Tango Down to strzelanina FPP wyprodukowana przez Zombie Studios i wydana przez Ignition Entertainment. Według dość ambitnych założeń twórców uniwersum Blacklight miało zostać przedstawione nie tylko w grze, ale również w filmie i komiksach. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 i Xboxa 360 oraz PC.

Blacklight: Tango Down rozgrywa się w futurystycznym, zrujnowanym mieście wschodnioeuropejskim. Gra nastawiona jest na multiplayer i skupia się na rywalizacji dwóch grup: Blacklight i The Order. Blacklight to oddział specjalny poszukujący zaginionego pułkownika Kleina, natomiast The Order to rebelianci złożeni z byłych żołnierzy amerykańskich sił specjalnych i lokalnych milicji (na wyposażeniu mają również zaawansowaną technologię).

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Gra oferuje rozgrywkę dla maksymalnie szesnastu osób. Dostępne warianty rozgrywki to między innymi Deathmatch, Team Deathmatch i Domination. Robiąc użytek z futurystycznego settingu twórcy przedstawili urządzenie zwane Hyper Reality Visor, dzięki któremu jesteśmy w stanie dojrzeć inne osoby znajdujące się np. za ścianą. Na wyposażeniu mogą się również znaleźć dwa rodzaje granatów. Jeden z nich zakłóca działanie HRV, drugi doprowadza do wyłączenia HUD-a u oponentów, co skutkuje ich chwilową ślepotą. Zdrowie zregenerować można w specjalnych stacjach porozmieszczanych na mapach.

 

W Tango Down znajduje się również tryb Black Ops, który powstał z myślą o kooperacji. Uczestniczyć w nim może czterech graczy przemierzających zniszczone wojną miasto. W produkcji Zombie Studios znajdziemy pięć różnych broni: trzy rodzaje karabinów, snajperkę i strzelbę. Każda posiada unikalny wygląd, a poza tym można je rozwijać zwiększając choćby pojemność magazynka.

 

W grze zaimplementowano system pozwalający nabijać doświadczenie. Poziomów jest łącznie siedemdziesiąt. Im wyższy, tym więcej mamy na przykład do dyspozycji opcji modyfikowania broni.
 

Wideo - Blacklight: Tango Down

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper