Warface

Warface

6,6
23 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.5
XONE -
NS -
PC 6.5
X360 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
crytek
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
22.04.2014
Europa:
22.04.2014
Producent:
crytek
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
22.04.2014
Europa:
22.04.2014

Warface - opis gry

Warface to sieciowa strzelanina F2P (tzn. dostępna za darmo) wyprodukowana przez kijowski oddział Crytek. Tytuł ukazał się najpierw na PC, a następnie został przeniesiony również na konsole.

W Warface rozgrywka kręci się wyłącznie wokół wieloosobowych potyczek, co oznacza, że nie uświadczymy tu żadnej tradycyjnej singlowej kampanii. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Są to Team Deathmatch (standardowa potyczka między zespołami), Free for All (jeden przeciwko całej reszcie), Plant the Bomb (zadanie polega na podłożeniu bomby w bazie przeciwnej drużyny; przebieg starcia jest turowy), Storm (musimy przejąć trzy punkty na mapie), Capture (tutejsza wariacja capture the flag) i Destruction (rzecz polega na przejęciu konkretnej pozycji na mapie i przeprowadzeniu trzech nalotów).

W grze mamy do dyspozycji cztery klasy postaci - każda ma unikalną podstawową broń oraz jakąś specjalną umiejętność. Rifleman to najbardziej zbalansowana klasa i potrafi dostarczać amunicję towarzyszom. Medic to, oczywiście, medyk - jest w stanie zregenerować zdrowie innych. Engineer posiada zdolność naprawiania osłon oraz podstawiania min, a Sniper wykańcza cele z dalekiej odległości.

Za rozgrywane potyczki otrzymujemy doświadczenie, kasę (Warface Dollars) i punkty Vendor Points. Ich ilość zależy od liczby graczy w lobby, od tego jak długo trwał pojedynek i od punktów oraz odstrzelonych rywali. Za dolary jesteśmy w stanie kupić bronie i przedmioty, a punkty VP odblokowują dodatkową zawartość w sklepie (trzy kategorie: Weapons, Outfits i Equipment). W sprzedaży są również booster packi oferujące więcej expa, pieniędzy i VP.

Warface, jak wspomnieliśmy, jest darmowe, ale możemy też przyspieszyć rozwój naszego podopiecznego wykładając prawdziwe pieniądze.

Wideo - Warface

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych