Far Cry 3: Blood Dragon

Far Cry 3: Blood Dragon

7,8
227 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
PS3 7.9
X360 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
9 godzin
Premiery
Świat:
01.05.2013
Europa:
01.05.2013
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
9 godzin
Premiery
Świat:
01.05.2013
Europa:
01.05.2013

Recenzja redakcji

Recenzja: Far Cry 3: Blood Dragon (PS3)
10.0
Recenzja: Far Cry 3: Blood Dragon (PS3)

Far Cry 3: Blood Dragon - opis gry

Far Cry 3: Blood Dragon to samodzielny, składający hołd kinu science-fiction lat 80. dodatek do Far Cry 3. Tytuł nie wymaga posiadania kopii pierwowzoru i zostanie wydany 1 maja w cyfrowej dystrybucji na Xboksa 360.

W nowym samodzielnym tytule doświadczamy każdej możliwej kliszy nuklearnej przyszłości, gdzie zderzają się cyborgi, krwawe smoki, mutanty i Michael Biehn (aktor znany z "Terminatora", "Aliens"). Jest rok 2007 a Ty, Sierżant Rex Colt, Cyber Commando IV generacji walczysz ze zbuntowaną armią cyborgów. Twoja misja: odbij dziewczynę, zabij bandytów, uratuj świat".

Gra oferuje uproszczony system rozwoju bohatera, w którym zamiast drzewka skilli dostajemy umiejętności odblokowujące się wraz z łykaniem kolejnych poziomów doświadczenia. Na starcie zadowolić można się możliwością cichego zabijania wielu przeciwników na raz, nielimitowanym przebywaniem pod wodą (cybernetyczne płuca) oraz brakiem obrażeń przy upadku z wysokości. Całość z podstawową wersją gry wspólny ma głównie tytuł, silnik graficzny oraz obłożenie przycisków kontrolera. Neonowa grafika z dominującymi odcieniami czerwieni i błękitu kojarzy się z oryginalnym „Tronem”, brzdąkająca elektroniczna muzyka to półka pierwszego „Terminatora”, z kolei niemal zupełnie statyczne przerywniki, wyświetlane w małym oknie otoczonym czarnym tłem, to ukłon w stronę ery 16 bitów.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Nie zapomniano również o istotnym dla marki motywie dzikiej fauny, zademonstrowanej w formie tytułowych smoków strzelających z oczu laserami w razie wykrycia. Zależności w łańcuchu pokarmowym obowiązują więc i tutaj, stąd rzut wcześniej wyrwanym ze zwłok przeciwnika syntetycznym sercem, stanowiącym dla gigantycznych gadów nie lada rarytas, pozwoli wywabić takiego w dowolnie wybrane miejsce.

Wideo - Far Cry 3: Blood Dragon

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper