Baja: Edge of Control

Baja: Edge of Control

6,0
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.0
X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
2XL Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
22.09.2008
Europa:
26.09.2008
Producent:
2XL Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
22.09.2008
Europa:
26.09.2008

Baja: Edge of Control - opis gry

Baja: Edge of Control to gra traktująca o wyścigach offroad wyprodukowana przez amerykańskie studio 2XL Games i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się tylko na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Produkcja 2XL Games inspiruje się prawdziwymi wyścigami z serii Baja 1000. Sama gra tam gdzie może stara się być realistyczna, ale generalnie model jazdy posiada cechy, który powinny usatysfakcjonować także fanów arcade’owych racerów.

Produkcja 2XL posiada różne warianty rozgrywki i rodzaje rywalizacji. Mamy tu zatem wyścigi odbywające się na zamkniętych torach, w których biorą udział bierzemy z innymi zawodnikami, time triale dające sposobność szlifowania umiejętności, hill climbs, czyli wyścigi z punktu A do punkt B, open class oraz endurance. W open class nie ma podziału ze względu na moc silnika - zawodnicy ze słabszymi samochodami startują pierwsi i muszą utrzymać swoją pozycje, by odnieść zwycięstwo. Natomiast w endurance przygotowano wyzwania dla największych wyjadaczy wzorowane na prawdziwych zawodach Baja 1000. Wyścigi mogą tam trwać godzinami.

Najważniejszym trybem Baja: Edge of Control jest kariera. Mamy w niej dostęp do rozmaitych zawodów, choć nie do wszystkich od razu. Wraz z postępami otrzymujemy doświadczenie pozwalające otwierać kolejne podwoje. Co więcej, otrzymujemy także pieniądze. Za ich sprawą można kupować nowe samochody lub udoskonalać te już posiadane.

W grze, swoją drogą, mamy dostęp do modeli istniejących w rzeczywistości.

Edge of Control posiada także multiplayer. Dostępny jest wariant lokalny na split-screenie oraz sieciowy. W tym drugim rywalizować może maksymalnie dziesięć osób.

Wideo - Baja: Edge of Control

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper