Sega Rally

Sega Rally

6,8
37 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.4
PS3 6.5
X360 6.0
PSP 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega Racing Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
28.09.2007
Producent:
Sega Racing Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
28.09.2007

Sega Rally - opis gry

Sega Rally to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych. Za jej produkcję odpowiadało zlokalizowane w Anglii studio Sega Racing Studio. Tytuł ukazał się na PlayStation 3, Xboxa 360, PeCety i PSP (za wersję na handhelda Sony odpowiadało Bugbear Entertainment).

Słówko “revo” w amerykańskim tytule gry odzwierciedlało ambitny zamiar Segi, który zakładał, by w radykalny sposób wpłynąć na gatunek gier wyścigowych. Jednym z oryginalnych patentów zastosowanych w rozgrywce był silnik GeoDeformation, który, jak sama nazwa wskazuje, sprawiał, iż teren ulegał dynamicznej deformacji, co wpływało na nasze poczynania.

 

W grze do wyboru mamy ponad trzydzieści samochodów. Są wśród nich zarówno te ‘zwykłe’, ‘klasyczne’ (sprzed lat), jak i modele koncepcyjne. Styl rozgrywki jest bardziej zręcznościowy i stawia na czystą radochę z jeżdżenia. Co z tym idzie, nie ma tu również zbyt wielu ustawień pozwalających dopasować auta do naszego widzimisię.

 

Twórcy przygotowali szesnaście tras, które ulokowano w sześciu miejscówkach. Pięć podstawowych - safari, tereny alpejskie, tropiki, kanion, zmarzlina -- zawierających po trzy trasy i jedna bonusowa (Lakeside) zawierająca jedną. Wyścigi polegają na pokonaniu kilku okrążeń, przy czym dodać warto, iż dzięki wspomnianemu GeoDeformation każde kółko jest inne i gwarantuje nowe doznania.

 

Sega Rally posiada kilka dość zwyczajnych trybów rozgrywki. Są to Quick Race (szybki wyścig), Time Attack (jazda na czas), multiplayer dla maksymalnie sześciu osób oraz danie główne - Championship Mode (mistrzostwa), gdzie nie tylko walczymy o najważniejsze cele, ale również możemy odblokować dostęp do nowych samochodów czy wspomnianej bonusowej lokacji Lakeside.

Wideo - Sega Rally

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper