Jeremy McGrath's Offroad

Jeremy McGrath's Offroad

6,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.3
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
2XL Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
26.06.2012
Europa:
13.03.2013
Producent:
2XL Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
26.06.2012
Europa:
13.03.2013

Jeremy McGrath's Offroad - opis gry

Jeremy McGrath's Offroad to traktująca o wyścigach offroad wyprodukowana i wydana przez studio 2XL Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Rozgrywka - Jeremy McGrath's Offroad

Produkcja 2XL Games, twórców m.in. Baja: Edge of Control, to zręcznościowe/arcade’owe wyścigi sygnowane nazwiskiem siedmiokrotnego mistrza supercrossu Jeremy’ego McGratha (nazywanego swoją drogą “królem supercrossu”). W grze mamy do dyspozycji kilka typów pojazdów: sportsman buggies, prolite trucks, pro buggies, rally cars oraz trophy trucks. Każda z tych kategorii oferuje kilka maszyn, przy czym zaznaczyć warto, że nie ma pomiędzy nimi dużych różnic, jeśli chodzi o osiągi.

Najważniejszym wariantem rozgrywki jest tryb kariery. Na przejście czeka w nim ponad dwadzieścia zawodów. Mogą być one różne: począwszy od wyścigów na zamkniętych torach, a skończywszy na rywalizacji od punktu A do punktu B; wyścigi odbywają się na sześciu torach. Podczas rozgrywki otrzymujemy doświadczenie za szereg rzeczy: wyprzedzanie rywali, wykonanie power slide’ów czy zwycięstwo. Następnie zarobioną w ten sposób ‘walutę’ można wydać na usprawnianie parametrów samochodu (kilka kategorii: maksymalna prędkość, hamowanie, przyczepność, przyspieszenie). Co warto dodać, kupiony upgrade da się wykorzystać tylko raz. Jeśli chcemy zmodyfikować kolejną maszynę, musimy ciułać punkty doświadczenia od początku.

Poza mistrzostwami dostępna jest także możliwość rozegrania szybkiego wyścigu bez zbędnych ceregieli oraz multiplayer, w którym rywalizować może maksymalnie osiem osób jednocześnie.

Gra działa w 60 klatkach na sekundę.

Wideo - Jeremy McGrath's Offroad

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper