MotoGP '07

MotoGP '07

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
04.10.2007
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
04.10.2007

MotoGP '07 - opis gry

MotoGP ‘07 to gra traktująca o wyścigach motocyklów wyprodukowana przez Climax Studios i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Xbox 360. Gry nie należy mylić z MotoGP ‘07 wydanym przez Capcom na PS2.

Podobnie jak to miało miejsce w kilku poprzednich częściach serii Climax, tutaj też mamy do wyboru dwa główne warianty rozgrywki: Grand Prix oraz Extreme. Ten pierwszy pozwala nam rozegrać sezon w kategorii 500cc. Gra może się pochwalić licencją, dzięki czemu pojawiają się w niej znani z rzeczywistości zawodnicy, zespoły/motocykle oraz tory, których jest siedemnaście. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego avatara, co więcej, stworzyć możemy też logo, które następnie da się umieścić na maszynie. Schemat wygląda podobnie jak w realu - najpierw bierzemy udział w sesji treningowej, następnie zaś odbywają się kwalifikacje, w których otrzymujemy pewien czas na wykręcenie jak najlepszego czasu. Od niego zależy, z której pozycji wystartujemy podczas wyścigu. Na uwagę zasługują wyzwania zwane Speed Run, po trzy na każdy tor, za które otrzymać możemy medale. Na koniec rywalizacji otrzymujemy nie tylko pieniądze, które można przeznaczyć na modyfikacje maszyny (opcje w tej dziedzinie zostały rozbudowane), ale też na rozwój umiejętności naszego zawodnika.

W Extreme Mode rywalizacja toczy się na zupełnie innych torach (jest ich siedemnaście), a do wyboru otrzymujemy dwadzieścia motocykli o większej mocy silnika niż te z trybu Grand Prix. Z czasem można modyfikować ich bebechy i dodatkowo podkręcać osiągi. Wszystkich możliwych kombinacji jest ponad milion.

Jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową, to grać może maksymalnie szesnaście osób jednocześnie. Nowością jest możliwość organizowania turniejów i zakładania się o motocykl. Jeżeli zakład przegramy, tracimy pojazd.

Wideo - MotoGP '07

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper