Mój blog.

darekbiskup

devi_pl devi_pl 29.03.2016, 15:26
Frustrat zone #1
332V

Frustrat zone #1

Otwieramy teatrzyk! Pierwszy odcinek tego, co ostatnio absurdalne, żałosne, tragiczne.

Sezon 01 Epizod 00.

UWAGA UWAGA:

http://www.ppe.p(...)gre.html

Day one patch nie wystarczy. W dzisiejszych czasach gracz nie ma lekko. Aby uchronić się przed zepsuciem produktu, który kupił za niezły hajs musi przeglądać portale growe, czy aby na pewno łatka którą właśnie pobiera nie zepsuje mu gry. Absurdalność pewnych faktów przerasta moje wyobrażenie tego tematu. Czy ktoś tego nie testował? Czy wrzuca się poprawki byle jakie i byle kiedy? Sam zajmuję się cisharpem, piszę strony, jednak przed wypuszczeniem czegoś w świat sprawdzam dobrze, co to jest.  A to wyżej to absolutny brak szacunku dla klienta. To tyle. Dziękuję UbiSoft, nie po drodze nam.

Przeciwną stroną jest Driveclub, którego twórcy zostali wyrzuceni z pracy, ponieważ ich gra stała się grywalna - TYLKO - po roku patchowania.... Ojej, co za strata.

Sezon 01 Epizod 01

http://www.ppe.p(...)ion.html

Trzeba się już przyzwyczaić do tego, że jeszcze kilka lat i będziemy hejtować, że nowe przygody Lary nie będą exclusivem na xboxa, a na androida. Niestety, rynek growy woli smartfony niż konsole, a będzie tylko z tym gorzej...

Sezon 01 Epizod 02

http://www.ppe.p(...)e-u.html

Kto by pomyślał... Cóż, gier lepiej działających na Xbox One niż na PS4 jest tyle, co dziewic w gimnazjum. (sic!). I choć sam mam Klocka, i nie przeszkadza mi to, że dokonałem złego wyboru, to jednak trzeba to napisać. Microsoft, magnetowid dostaje po dupsku w kwestii wydajności z każdej strony. Shame...

Sezon 01 Epizod 03

http://www.ppe.p(...)sci.html

Jedna z poprawek:

 - Kupowanie gier z Xboksa 360 (wsteczna kompatybilność) na Xboksie One – aktualnie zakupów możemy dokonać wyłącznie przez stronę, ale wkrótce się to zmieni. To gdzie ta poprawka?Ta poprawka informuje mnie tylko, że będzie poprawka? Zwiastun zwiastuna?

Nie ważne. Żadna z poprawek nie powodowała poprawy działania konsoli, jej szybkości..Należy się więc spodziewać, że nic się już w stosunku do Epizodu 02 nie zmieni.

Sezon 01 Epizod 04

http://www.ppe.p(...)ive.html

Sony też nas zapraszało. Sęk w tym, że promocje na gry cyfrowe od Sony i M$ to ciągle cenowo porażka. Niby 50 procent od 260 to 130, ale to i tak więcej niż za pudełko w Empiku, allegro, czymkolwiek. Tak można w skrócie skwitować te cyfrowe promocje.

Biorąc jeszcze pod uwagę, że cyfra jest nie do odsprzedania, to mamy komplet. Choć nie! Microsoft chce zaoferować nam zwrot kosztów cyfrowej gry, czyli niby odsprzedaż. Całe 10 procent. Matematyka startuje i.. Nie, ciągle się nie opłaca.

Sezon 01 Epizod 05

http://www.ppe.p(...)-ip.html

Teatrzyk roku. Zamówili sobie nowe koszulki, biegali w nich cały dzień, prężąc się i napinając muskuły, a nikt ich nie zauważył? Nie szło po prostu zapowiedzieć nowej gry? Nikt z marketingowców BW na to nie wpadł?

Sezon 01 Epizod 06

http://www.ppe.p(...)gry.html

Sony, sorry, czy to żart z graczy? Albo z ich pieniędzy? Obecny sprzęt nie potrafi generować porządnego fullhd, a wy chcecie 4k? I że niby byliście w stanie w rok dokonać takiego postępu? Czy PS4 to była tylko wersja demo, żeby wyrobić się na premierę Klocka? (oczywiście to tylko plotki, ale hejt musiał się pojawić, więc oto jest).

 

Sezon 01 Epizod 07

http://www.ppe.p(...)pie.html

WHAT?? Shivam Bhatt, bohater naszej opowieści zapłacił twórcy pierwszego Diablo za grę, którą spiracił 19 lat temu. Przypadkowo zrobił to podczas publicznej sesji Q&A na Game Developers Conference. Dzięki temu wcale nie stał się sławny. Jego konto na twitterze nie eksplodowało po tym wydarzeniu. Nie ważne...

Ad rem. Dlaczego wszyscy twierdzą, że ta scena była "Piękna"?? Ona była żałosna. To było usprawiedliwienie pirata za to, co zrobił. Jeśli złodziej ukradłby mi samochód spod domu, a po 19 latach przyszedł oddać mi pieniądze, też powinienem zrobić sobie z nim fotkę i wrzucić na twittera? Ofak. Nie mam słów,  by opisać jak głupie są reakcje mediów na to zdarzenie. Nie tylko mediów.

Poza tym, co na to Amerykański Urząd Skarbowy? Przecież Brevik otrzymał pieniądze za produkt. Czy odprowadził on VAT? Czy dał kupującemu paragon? Jeśli nie, czemu rozwija on szarą strefę? Ofak.

 

 

Tak oto kończymy Sezon pierwszy. Aktorów na sezon następny na pewno nam nie zabraknie.

Teatrzyk czas zamknąć.

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ +11 -
devi_pl
Ranking: 4190 Poziom: 27
PD: 3056
REPUTACJA: 812