Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 22:10
Assassin's Creed Odyssey. Ubisoft prezentuje edytor questów - zrobimy własne opowieści!
850V

Assassin's Creed Odyssey. Ubisoft prezentuje edytor questów - zrobimy własne opowieści!

Assassin's Creed Odyssey pokazało, że kultowa marka Ubisoftu ma niemalże nieograniczony potencjał rozwoju. Teraz Francuzi chcą abyśmy to my pokazali, jakie niesamowite opowieści można pokazać w starożytnej Grecji.

Assassin's Creed Odyssey jest nie tylko fantastycznie zrobioną grą, ale także idealną platformą edukacyjną dla wszystkich osób zainteresowanych tematami historycznymi i jak się okazuje, Ubisoft przygotował dla nas jeszcze jedno świetne narzędzie.

Po Discovery Tour przyszła pora na bardzo rozbudowany edytor misji z prawdziwego zdarzenia! Francuzi już niebawem udostępnią nam zupełnie za darmo tak zwany Story Creator Mode, w którym będziemy mogli pisać własne pełnoprawne kampanie fabularne.

Edytor zaoferuje możliwość pisania własnych dialogów, reżyserowania przebiegu misji i wiele innych fantastycznie zapowiadających się atrakcji. A to co jest w tym wszystkim najlepsze - wszystkie stworzone przez nas questy dostępne będą cross-platformowo, a więc jeśli stworzyć misję na Xboksie One, możesz pokazać ją koledze z PlayStation 4 bądź PC.

Poniżej macie spory zwiastun prezentujący opisywany tryb. 

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft

Nie przegap