Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 22:54
Rainbow Six Quarantine
1362V

Rainbow Six Quarantine oficjalnie! Kooperacyjne shooter od Ubisoftu

Strzelanka w kosmosie od Ubisoftu nastawiona na kooperację? Poznajcie Rainbow Six Quarantine. Francuzi właśnie zaprezentowali nową produkcje, która może okazać się sporą ciekawostką.

Pierwsze szczegóły dotyczące Rainbow Six Quarantine wyciekły na kilka tygodni przed E3. Wtedy to mało kto wierzył w zupełnie nową strzelankę od Ubisoftu, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na pełną prezentację. Twórcy stawiają na kooperacyjny shooter umiejscowiony w kosmosie, w którym gracze zmierzą się z wielkimi bestiami.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Potwierdziły się wszystkie plotki. Rainbow Six Quarantine to kooperacyjny, taktyczny shooter, w którym trójka graczy zmierzy się z potworami. Twórcy zapewnią nam dynamiczną akcję przepełnioną wielkimi bestiami. Cała produkcja bazuje na silniku i założeniach Rainbow Six Siege, ale tym razem autorzy stawiają na rozgrywkę PvE.

Operatorzy Rainbow Six stawią czoła tajemniczemu zagrożeniu, które zaraża ludzi i wszystko, co ich otacza. Przygotuj się na ekscytujące, chaotyczne i całkowicie nieprzewidywalne misje. Razem ze swoją drużyną będziesz za każdym razem ryzykować wszystkim, wchodząc na obszar kwarantanny.

Rainbow Six Quarantine został umiejscowiony kilka lat w przyszłości świata Rainbow Six. Teraz Operatorzy Tęczy zostaną zmuszeni do walki z zabójczym gatunkiem mutagennych obcych pasożytów, infekujących ludzkich gospodarzy i ich otoczenie.

Tak grę zapowiedział Bio Jade Adam-Granger, główna projektantka gry:

„Naszym celem było stworzenie radykalnie przebudowanego trybu współpracy, opartego o fundamenty jednej z najlepszych strzelanek tej generacji. Chcemy, aby Quarantine było dla strzelanek współpracy tym, czym Siege jest dla gatunku PVP”

Premiera Rainbow Six Quarantine odbędzie się na początku 2020 roku. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Tagi: e3 2019 Rainbow Six Quarantine trailer zapowiedź zwiastun

Nie przegap