Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 22:36
Ghost Recon: Breakpoint
958V

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint na E3. Manifest Punishera i gameplay!

Ubisoft jeszcze przed E3 odkrył wszystkie karty związane z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Mimo to twórcy produkcji pojawili się w Los Angeles, by zaprezentować światu zupełnie nowy materiał. Zobaczcie gameplay z tego intrygującego tytułu.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint to kolejna odsłona taktycznej strzelanki przygotowanej przez Ubisoft. Gracze trafią do ogromnego, otwartego świata, gdzie zmierzą się z potężnym przeciwnikiem. Akcja została osadzona na fikcyjnej wyspie Aurora, która jest w pełni kontrolowana przez najemników. Ich szefem został Walker – w tej roli zobaczymy Jona Bernthala.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Twórcy ponownie stawiają na czteroosobową kooperację, podczas której weźmiemy udział w wielu zróżnicowanych misjach. W tytule nie zabraknie odbijania zakładników, eliminowania potężnych celów, czy też wprowadzania dezinformacji we wrogich oddziałach.

Na pokazie Ubisoftu pojawił się Jon Bernthal, który na początku (w zwiastunie) wygłosił swój manifest zapowiadając działania swojej armii. Następnie otrzymaliśmy kawał porządnego materiału, na którym mogliśmy spojrzeć na fragmenty rozgrywki. Szykuje się kawał ekscytującej zabawy dla fanów kooperacyjnej zabawy.

W Ghost Recon Breakpoint skorzystamy ze sztucznej inteligencji, która wyruszy z nami podczas misji solo (gdy nie zdecydujemy się dołączyć do sieciowej zabawy), a jednocześnie Ubisoft zapowiedział program zatytułowany Delta Company Community – twórcy za jego pomocą chcą zjednoczyć między innymi cosplayerów oraz pisarzy.

Beta Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint rozpocznie się 5 września!

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft