8 najdziwniejszych modów do Wiedźmin 3: Dziki Gon

8 najdziwniejszych modów do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Bartosz Dawidowski | 24.08.2019, 09:00

Na łamach PPE robiliśmy już przegląd najbardziej przydatnych i wartościowych modów do Wiedźmin 3. Pora na odetchnięcie od powagi i realizmu... pora na małe szaleństwo!

Scena modów cały czas się mocno rozwija w przypadku Wiedźmina 3. W kwietniu 2019 roku doszło do przełomu w produkcji questów, dzięki Radish Tools, o którym pisaliśmy szerzej tutaj.

Dziś nie będziemy jednak zbyt poważni. Pora na przegląd najzabawniejszych i najdziwniejszych pecetowych modyfikacji, jakie pojawiły się do Wiedźmina 3. Jeśli coś przeoczyłem, piszcie w śmiało w sekcji komentarzy!

 


8. ChickenHelmet Mod

Kto powiedział, że kurczaki są gorsze od ludzi? I czemu właściwie drób nie może nosić rynsztunku, jak na rycerzy przystało? No właśnie! Dzięki modowi ChickenHelmet spełniają się skrywane od lat marzenia - kurczaki z gry otrzymają cudowne hełmy ochronne-które ponoć przy okazji sterują ich móżdżkami (pewnie przez fale sieci 5G). I świat staje się lepszy.

Link do pobrania

 


7. The Flutist of Blaviken

Dzięki temu modowi Siwowłosy może pochwalić się muzycznymi zdolnościami (dokładnie graniem na fujarce). Geraltowi wychodzi ta sztuka na tyle dobrze, że wojownik zaczarowuje melodią, niczym mityczny Orfeusz, całe stada zwierząt.

Link do pobrania

 

 

6. Magic (and Realistic) Camel

Ponoć konie panicznie boją się zapachu wielbłądów. Ten mod zdaje się to potwierdzać, bo po poczciwej Płotce nie ma tu śladu. Na jej miejsce wbija się natomiast rączy wielbłąd. Niezła pustynna heca.

Link do pobrania

 

 

5. Christmas Contest Project

Idealny pakiet na Święta Bożego Narodzenia (szczególnie w połączeniu z Flying Reindeer). Holiday Season zmienia Geralta w Świętego Mikołaja, walczącego "cukierkowymi mieczami". 

Link do pobrania

 


4. Selfie Stick

Geralt też może zostać instagramowym atencjuszem, nie ruszającym się z domu bez selfie sticka, czyli "wysięgnika na smartfona dla osób, które nie wiedzą, co to statyw i samowyzwalacz". Właśnie tego nam brakowało w wiedźmińskim świecie - fotek z rąsi jak w GTA V.

Link do pobrania

 

 

3. Flying Reindeer

Płotkę można zamienić na pięknego renifera (zapewne czerwononosego), który... lata. Wszytko dzięki modowi Flying Reindeer. Chyba więcej rekomendacji to moderskie dzieło z 2016 roku nie potrzebuje. Odpalajcie nowego rumaka i w drogę.

Link do pobrania

 

 

2. Geralt Face Fusion

Jeśli marzyliście o tym, by zmienić twarz Geraltowi, to możecie to zrobić dzięki modowi Geralt Face Fusion. Dzięki pracy fana da się przykładowo ustawić jako facjatę głównego bohatera twarz... Vesemira i innych NPC-ów (np. Yennefer). A w zasadzie chodzi tu o stworzenie dziwnej hybrydy-fuzji dwóch oblicz (Geralta i wybranego NPC-a). Komicznie to wygląda.

Link do pobrania

 


1. Donut Geralt

Jeśli pomyśleliście kiedykolwiek, że Geralt jest przesadnie wyżyłowanym chucherkiem, to koniecznie zainstalujcie mod "Donut Geralt". Otrzymacie w nim Rzeźnika z Blaviken w naprawdę potężnym wydaniu. Spaślak z niego jak się patrzy!

Link do pobrania


 

Warto również sprawdzić:

Bartosz Dawidowski Strona autora
Dla PPE pisze nieprzerwanie od momentu założenia portalu w 2010 roku. Przygodę z interaktywną rozrywką zaczynał od gier na kasetach magnetofonowych, by później zapałać miłością do Amigi i PlayStation. Wciąż tęskni za złotą erą najlepszych japońskich RPG-ów z lat 90. Fan strategii, gier oferujących symulacyjne elementy i bogatą immersję. Miłośnik lotnictwa w każdej postaci.
cropper