Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.07.2018
10 najbardziej przydatnych modów do Wiedźmin 3: Dziki Gon
8196V

10 najbardziej przydatnych modów do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest definitywnie jednym z najlepszych tytułów RPG ostatnich lat, lecz mimo wszystko nie ustrzegł się pewnych drobnych, aczkolwiek irytujących niektórych graczy błędów. Tutaj jak zwykle z pomocą przychodzi społeczność moderska.

Najlepsze gry na rynku zyskują sobie spore uznanie wśród naprawdę ogromnych rzesz graczy, a jak wiadomo, wśród nich zawsze znajdą się jacyś zapaleńcy, którzy będą potrafili zdziałać z danym tytułem jeszcze większe cuda niż deweloperzy. Albo przynajmniej poprawią błędy, które irytują niektórych graczy. Dziś przyjrzymy się 10 najbardziej przydatnym modyfikacjom Wiedźmina 3.

Increased Draw Distance (Większy zasięg rysowania)

Miłośnicy doskonałych doznań wizualnych powinni być zadowoleni z tego, co reprezentuje sobą Wiedźmin 3: Dziki Gon, jednakże jeśli to co oferuje CD Projekt Red to dla Was za mało, koniecznie powinniście ściągnąć tego moda. Dzięki niemu zasięg pola widzenia waszej kamery zwiększy się nawet o dobre kilkadziesiąt procent.

TradeMan (Bogaci sprzedawcy)

Jedną z bolączek Wiedźmina 3 jest to, że kupcy, od których chcemy coś zakupić bądź im coś sprzedać, zazwyczaj są dosyć biednymi przedsiębiorcami i nie są w stanie zapłacić nam za wszystko, co chcemy im opchnąć. Ta modyfikacja dodaje do ich ekwipunku niemalże „miliony monet”.

The Witcher 3 HD Reworked Project (Remaster grafiki)

Zastanawialiście się jakby wyglądał Wiedźmin 3 na konsolach kolejnej generacji? Tutaj macie idealną odpowiedź na to pytanie. HD Reworked jest swoistym remasterem dzieła CD Projekt Red – i to takim naprawdę kozackim. Podmieniono tekstury budynków oraz otoczenia na lepsze, a do tego elementy przyrody są znacznie bardziej realistycznie zaprojektowane.

All Quest Objectives On Map (Wszystkie misje na mapie)

Skala ostatnich przygód Geralta jest tak wielka, że nie sposób jest zapamiętać wszystkie zadania, jakie mamy do wykonania. Co prawda mamy w tym celu notes z zapisanymi zadaniami, lecz niestety nie wszystkie z nich są ładnie oznaczone na mapce, a to utrudnia trochę „czyszczenie” gry na 100%. Teraz dzięki tej modyfikacji dodającej całą masę nowych oznaczeń na mapę, problem znika.

Over 9000 - Weight limit mod (Większy limit udźwigu)

Wiedżmini są jednymi z najpotężniejszych wojowników w historii, dziwi więc trochę fakt, że tak obrośnięci legendami łowcy mogą nosić przy sobie tak mało przedmiotów. No albo przynajmniej relatywnie mało. Jednak ktoś wpadł na prosty pomysł doładowania Geralta niemalże nieskończoną siłą udźwigu, która wynosi teraz 9999.

Fast Travel from Anywhere (Szybka podróż)

Szybka podróż jest jednym z najbardziej przydatnych wynalazków w grach wideo – no chyba, że ktoś lubi drałować z buta przez cały świat, jak niektórzy spacerowicze. Jednakże w Wiedźminie 3 jest to opcja stosunkowo ograniczona, albowiem gra pozwala nam na to tylko w określonych punktach. A co gdyby tak teleportować się do miejsca docelowego z każdego skrawka świata?

Always Full Exp (Zawsze pełne doświadczenie)

Jeśli uważacie, że nabijanie poziomów doświadczenia jest w polskiej produkcji zbyt wolne, moderzy mają na to radę. Już teraz możecie zyskać 100% zasłużonego expa z każdego możliwego zadania dostępnego w grze. Zainteresowani?

Friendly HUD (Przejrzysty interfejs)

Interfejs ostatniego Wiedźmina nie jest jego najmocniejszą stroną, nieprawdaż? Chyba każdy początkowe problemy jakie występowały nawet z czcionką opisów. Dzięki tej modyfikacji przygotowanej przez niezawodnych fanów, będziecie mogli dowolnie dopasować elementy interfejsu widoczne na ekranie tak, abyście jak najlepiej wczuli się w rozgrywkę.

Auto Apply Oils (Auto-dobór olejów)

Polowanie w Wiedźminie 3 wymaga dosyć długich i dobrze przemyślanych przygotowań, na które składa się zapoznanie się z wiedzą na temat wrogów, a co za tym idzie z ich słabościami. Ta modyfikacja sprawi, że z głowy odejdzie wam jeden z tych problemów, albowiem gra sama dopasuje olej do odpowiedniego rodzaju przeciwnika, co do tej pory leżało w zakresie obowiązków grającego.

Indestructible Items (Niezniszczalne przedmioty)

Nie ma nic gorszego niż zniszczenie swojego ulubionego miecza, tarczy czy też zbroi. Wiedźmin 3 należy do tego nurtu gier, które wymagają jednak od gracza przyłożenia uwagi do stanu wytrzymałości jego ekwipunku. Jeśli jednak nie lubujecie się w tego typu mechanizmach rozgrywki, dzięki temu modowi możecie je wyłączyć.

Tagi: mody modyfikacje pc wiedźmin 3