Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
15681V

SEKRETY I ZNAJDŹKI:: Gdzie znaleźć przyciski do klawiatury w depozycie? - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Gdzie znaleźć przyciski do klawiatury w depozycie?

Niedługo po tym jak znajdziemy się w komisariacie i uzyskamy dostęp do pomieszczeń na pierwszym piętrze (1F), natkniemy się na pokój z depozytami. Zamknięte szafki możemy otworzyć za pomocą konsoli z zielonym ekranem - wystarczy wpisać numer szafki, która nas interesuje i wcisnąć Enter. W ten sposób od razu można choćby zgarnąć zapasy z szafek 106 i 109.

  • 102 - nóż
  • 103 - sprej leczniczy
  • 106 - film z fotografią do wywołania
  • 109 - naboje
  • 203 - torba na biodra
  • 208 - naboje

Niestety na konsoli brakuje dwóch przycisków klawiatury - 2 i 3. Bez nich nie otworzymy wszystkich szafek. Przyciski są ukryte w dwóch przenośnych sejfach.

- Pierwszy przenośny sejf

Znajdziemy w męskiej szatni z prysznicami na drugim piętrze (2F) komisariatu, gdzie dostaniemy się schodami za ciemnią. Sejf będzie leżał na szafce z pościelą
Zawartość - przycisk do klawiatury w depozycie

- Drugi przenośny sejf 

Znajduje się w pralni za biblioteką na drugim piętrze komisariatu. Ten pokój można odblokować dopiero po zdobyciu Różowego Klucza karo z parkingu policyjnego (a dokładnie kostnicy). Kiedy już będziemy go mieli udajemy się na drugie piętro i otwieramy drzwi do Pralni. Wewnątrz znajduje się drugi przenośny sejf.
Zawartość - przycisk do klawiatury w depozycie

Niestety, nie ma uniwersalnych kodów dla przenośnych sejfów. Za każdym razem kombinacja jest wyświetlana losowo, ale łatwo można to rozpracować za pomocą prób i błędów. Każdy przycisk świeci zielonym światłem na tarczy, a celem jest naciskanie ich tak by zapalały się po kolei w ruchu przeciwnym wskazówek zegara. Nagrodą są wspomniane klawisze.

Gdy już otworzymy dwa sejfy możemy wrócić z przyciskami do Pokoju z depozytami, wsadzić je do konsoli i otworzyć wszystkie szafki.

 

 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści