Gracze są wściekli na twórców Helldivers 2 - 100 tys. negatywnych recenzji. „To decyzja Sony, nie nasza”

Gry
16367V
Helldivers 2
Łukasz Musialik | 03.05, 19:30

Twórcy “Helldivers 2” z Arrowhead Game Studios znaleźli się w centrum krytyki związanych z wymogiem połączenia kont Steam z PlayStation Network (PSN)

W obliczu negatywnych recenzji na Steam i niezadowolenia graczy, menedżerowie społeczności podkreślają, że decyzja o integracji z PSN należy do Sony, a nie do nich.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

W serii postów na Discordzie, menedżer społeczności Twinbeard wyjaśnia, że wszelkie kwestie związane z regionem są nadal niejasne i że studio czeka na więcej informacji od Sony. W odpowiedzi na pytania graczy, jak mają radzić sobie z wymuszonym połączeniem kont, gdy PSN nie jest dostępne w ich kraju, Twinbeard radzi, aby kontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną PlayStation.

Menedżer społeczności Baskinator wyraża zrozumienie dla frustracji graczy, ale jednocześnie wskazuje na korzyści płynące z integracji z PSN, takie jak możliwość podejmowania działań wobec zgłoszeń graczy i poprawę bezpieczeństwa w grze. Podkreśla, że sensowne jest wykorzystanie narzędzi np. do blokowania nieuczciwych graczy, które Sony opracowało.

Zespół Arrowhead aktywnie komunikuje się z niezadowoloną społecznością graczy, zwracając uwagę na każdą opinię. Mimo trudności, twórcy „Helldivers 2” robią wszystko, co w ich mocy, aby przeprosić użytkowników za zaistniałą sytuację, jednocześnie podkreślając, że to dla ich dobra.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Helldivers II.

Źródło: gamesradar.com

Komentarze (287)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper