Horizon Zero Dawn - Poradnik. Przeciwnicy, broń, znajdźki, sekrety, Kotły, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Horizon Zero Dawn - Poradnik. Przeciwnicy, broń, znajdźki, sekrety, Kotły, trofea

UBIORY CIENIA - JAK ZDOBYĆ

Rozbo | 01.03.2017, 21:00

Horizon Zero Dawn przebranie zmierzchu (Zbroja cienia). Jak zdobyć?

Gdy dotrzesz już do największego miasta w grze, Południka, tamtejsi sprzedawcy będą już oferowali pełny asortyment broni oraz ubiorów, jaki można zdobyć standardowym sposobem, tzn. wszystkie niepospolite, rzadkie i bardzo rzadkie.

W przypadku ubiorów będziesz miał dostęp do kilku rodzajów bardzo rzadkich ubiorów charakterystycznych dla każdego plemienia zamieszkującego świat Horizon Zero Dawn. Będą więc stroje Nora, Banuków, Oseramów oraz Carja. Brakuje jedynie Carja Cienia.

Do strojów tego ostatniego ugrupowania zdobędziesz dostęp po ukończeniu konkretnej misji fabularnej "Groza Słońca". Wówczas pewna kluczowa postać wręczy Ci Lekki ubiór służki cienia, po to abyś mógł bez przeszkód wejść do stolicy Carja Cienia - Zmierzchu. Tyle, że to jedynie niepospolita wersja ubioru z zaledwie jednym slotem modyfikacji, zaś w tym etapie gry powinieneś już mieć kilka lepszych, bardzo rzadkich strojów innych plemion.

Pytanie, co z pozostałymi ubiorami cienia? To proste. Po tej misji każdy sprzedawca w okolicach Południka i Zmierzchu będzie je posiadał w swoim asortymencie. Warto od razu kupić bardzo ciężką wersję tego pancerza. Nie tylko oferuje 3 sloty na modyfikacje, ale zwiększa Twoją odporność na ataki oślepiające i oszałamiające. Poza tym, zbroja cienia wygląda po prostu bosko!

Aloy w ubiorze cienia

Źródło: własne

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper