Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.02.2015 15:46
LittleBigPlanet 3 z bardzo ważną łatką
1530V

LittleBigPlanet 3 z bardzo ważną łatką

Macie problem z uszkodzonymi stanami zapisu w LittleBigPlanet 3 (PS4)? Jeśli tak, to czym prędzej pobierzcie i zainstalujcie łatkę do gry albowiem to jeden z najpoważniejszych problemów jakie naprawia.

Aktualizacja oznaczona numerem 1.05 na PS4 zajmuje 495 MB, a na PS3 - 108 MB. Naprawia wiele, więc zamieścimy tutaj tylko najważniejsze informacje, a całość, bardzo dokładnie rozpisana znajduje się w tym miejscu.

Odnośnie zapisów - gra po aktualizacji stworzy osobny plik, który będzie pełnił rolę zapasowego w którym gra będzie zapisywać postępy w tle, wszystko po to by ewentualny problem z grą nie uszkodził naszych postępów.

Kolejną zmianą jest znacząca (według dewelopera) poprawa działania gry przez sieć, wyszukiwania osób do grania i hostowania gry. Sporo poprawek otrzymał także tryb tworzenia oraz fabularny, w którym załatano mnóstwo punktów w których postacie się blokowały.

Sumo Digital wprowadziło także poprawki w kompatybilności z DLC, odblokowaniem pucharków oraz ogólną stabilnością i wydajnością gry.

Źródło: http://community.us.playstation.com/t5/LittleBigPlanet-Pod/LittleBigPlanet-3-Game-Update-1-05-Notes/td-p/44958165

Tagi: LittleBigPlanet 3 playstation 3 playstation 4 Sumo Digital