Marek Kłos Marek Kłos 10.12.2014 14:26
Dying Light w 1080p oraz 30 klatkach na PlayStation 4
1152V

Dying Light w 1080p oraz 30 klatkach na PlayStation 4

Pod koniec stycznia, każdy chętny będzie mógł spróbować własnych sił w eksterminacji zombie, po raz kolejny zagrażających światu, za sprawą świetnie zapowiadającej się produkcji wrocławskiego Techlandu. Właściciele konsoli PlayStation 4 nie będą musieli obawiać się o rozdzielczość Dying Light (PS4) na ich ulubionej platformie.

W serii szybkich pytań do Macieja Binkowskiego, głównego projektanta gry na portalu ask.fm padło jedno, do którego odpowiedź powinna satysfakcjonować większość posiadaczy PS4.

Dying Light (PS4) na PlayStation 4 będzie śmigać w rozdzielczości full HD, oraz 30 klatkach animacji na sekundę. Gra wygląda naprawdę imponująco, więc można się było tego spodziewać. Chyba trzeba się pogodzić iż te największe, bardzo wymagające gry nie osiągną pułapu 60 klatek przy zachowaniu rozdzielczości 1920 x 1080. Takie cuda będą standardem dla mniejszych produkcji.

To oczywiście tylko moja opinia. Być może magicy z wewnętrznych studiów Sony znajdą sposób by wycisnąć z PS4 znacznie więcej niż zakładam.

Źródło: http://ask.fm/

Tagi: Dying Light playstation 4 rozdzielczość Techland Warner Bros. Interactive