Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.10.2014 19:55
Sprawdź jak prezentował się skasowany Saints Row: The Cooler
856V

Sprawdź jak prezentował się skasowany Saints Row: The Cooler

Gra miała pojawić się na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jej produkcją zajęli się ludzie z Heavy Iron Studios, a THQ resztą. Miała to być pierwsza odsłona serii, w którą w całości gralibyśmy z użyciem Move'a.

Jak się okazuje była to bijatyka, w której za pomocą ruchów naszego ciała wykonywalibyśmy bloki, ciosy i kopnięcia. Moglibyśmy wejść do baru, wszcząć bójkę i rozbić komuś butelkę na głowie. W przeciwieństwie jednak do poprzednich odsłon, nie miałaby otwartego świata. Bójki miałyby się toczyć w znanych lokacjach, ale bardziej dopieszczonych skoro już wysiłków i zasobów nie trzeba było poświęcać na stworzenie otwartego miasta.

Oprócz uczestniczenia w bójkach mogliśmy wziąć udział w innych atrakcjach, jak gra w pokera chociażby. Również jak na bar przystało, moglibyśmy zamówić drinka czy skorzystać z uroków "tańca na kolanach".

Prace nad grą ruszyły w marcu 2010 roku. Przystąpił do nich 40 osobowy zespół deweloperski, który ukończył grę w jakichś 60% do czasu jej skasowania pół roku później. Jako powód podano "wątpliwą jakość". Co lepsze, ludzie którzy kiedyś pracowali nad tą grą, uważają, że wiele z tego co tam stworzyli zostało wykorzystane na rzecz UFC Personal Trainer (PS3) opierającej się na tej samej mechanice.

Co sądzicie o takim pomyśle? Gralibyście?

Źródło: http://www.unseen64.net/2014/10/13/saints-row-cooler-cancelled-xbox-360-ps3/

Tagi: saints row