Mateusz Greloch Mateusz Greloch 08.05.2014 17:13
Znamy datę premiery Dying Light od Techlandu
998V

Znamy datę premiery Dying Light od Techlandu

Na tę wiadomość czekaliśmy od bardzo dawna. Techland się wykręcał, nie chciał wprost powiedzieć kiedy będziemy mogli zagrać w ich mieszankę Dead Island (PS3) i Mirror's Edge™ (PS3), jednak dzisiaj nastał ten dzień. Wiemy kiedy zagramy w Dying Light (PS4), choć wolelibyśmy, by stało się to wcześniej.

Jak podaje sam Techland, w Dying Light (PS4) zagramy dopiero w lutym 2015 roku. Skąd taki odległy termin? 

Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad Dying Light (PS4), postanowiliśmy, że naszym priorytetem będzie innowacja. Chcieliśmy dać Wam swobodę ruchu, jakiej jeszcze w grach z otwartym światem nie doświadczyliście. Po miesiącach ciężkiej pracy jesteśmy tak blisko urzeczywistnienia naszej wizji, że nie wyobrażamy sobie, abyśmy mieli zatrzymać się krok przed metą. 
 
Nowa data premiery pozwoli nam w pełni zrealizować naszą wizję innowacyjnej gry „open world”. 
Nie będziemy zmuszeni pójść na ustępstwa na żadnej z pięciu platform, na których pracujemy. Dla Was oznacza zaś, że otrzymacie wyjątkową i dopracowaną grę, która z nawiązką wynagrodzi oczekiwanie. 
A więc za tą datą kryje się chęć dopracowania produktu. Z jednej strony zauważamy, że coraz więcej deweloperów decyduje się opóźniać premierę swoich gier w trosce o jakość końcowego produktu, jednak z drugiej strony fani są zmuszani do bardzo długiego oczekiwania na kolejne tytuły. Pytanie brzmi, czy w lutym 2015 roku oprawa graficzna zrobi na nas wrażenie? Dzisiaj grafika może wyglądać zachęcająco, ale do lutego daleka droga, a inne zespoły jeszcze nie pokazały swoich największych atutów.
 
Jeśli wierzyć Techlandowi, więcej ekscytujących informacji o Dying Light (PS4) poznamy już niebawem, podczas targów E3. Mamy nadzieję, że zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki, które przekonają nas, że dalej warto czekać.

Źródło: Techland

Tagi: dead island Deep Silver Dying Light Mirror's Edge PLAYSTATION 3 PlayStation 4 Techland