Daniel Stroński Daniel Stroński 10.01.2014 19:01
Nie tylko magiczne 60fps/1080p w Rayman Legends na PS4
1980V

Nie tylko magiczne 60fps/1080p w Rayman Legends na PS4

Czy przepiękne i płynne przygody Raymana z PS3 mogą być jeszcze lepsze na nowej konsoli Sony? Ubisoft twierdzi, że zdecydowanie tak i przedstawia bajery, jakimi kusić nas będzie do kupna własnej kopii.

Na oficjalnym blogu Ubisoft, twórcy piszą:

Moc konsol nowej generacji pozwala nam użyć tekstur bez jakiejkolwiek kompresji. To uczyni grafikę jeszcze ostrzejszą i gracze doszukają się większej ilości detali oraz smaczków przygotowanych przez naszych artystów.

Next-geny wyeliminowały też praktycznie loadingi przy włączaniu i wychodzeniu z poziomu. Wskakiwanie do obrazu i rozpoczęcie planszy jest teraz natychmiastowe. Tak płynna rozgrywka w żadnym stopniu nie zaburza już immersji.

A co wyłącznie dla PS4?
 
Camera Mode ulepszy funkcję Share - za pomocą panelu dotykowego zatrzymamy akcję i ustawimy kamerę w dowolnym miejscu i odległości, by robione zrzuty były jeszcze piękniejsze i lepiej wykadrowane. Touchpad zostanie także wykorzystany do odkrywania zdrapek, a odgłos pocierania usłyszymy z głośniczka DualShocka 4.
 
Dostaniemy też strój Assassin Ray inspirowany Edwardem Kenwayem z Assassin's Creed IV: Black Flag, a czołówka rankingów wyzwań sieciowych zgarnie skina Champion Ray.
 
Chcielibyście możliwości podłączenia PS Vity i  grania jak na WiiU? Tego nie uświadczymy, jednak zawsze pozostaje Remote Play.

Źródło: Ubisoft Blog

Tagi: playstation 4 rayman legends Ubisoft Ubisoft Montpellier