nariko nariko 31.01.2013 20:12
Broń doskonała w Crysis 3
375V

Broń doskonała w Crysis 3

Przed Wami piąty z zaplanowanych siedmiu filmików prezentujących "cuda" gry Crysis 3. Tym razem deweloperzy serwują nam efektowną jazdę bez trzymanki w wykonaniu ubranego w kombinezon Nanosuit bohatera. Jak widać, to właśnie on jest tytułową bronią doskonałą, ale... czy na pewno?
Przed Wami piąty z zaplanowanych siedmiu filmików prezentujących "cuda" gry Crysis 3. Tym razem deweloperzy serwują nam efektowną jazdę bez trzymanki w wykonaniu ubranego w kombinezon Nanosuit bohatera. Jak widać, to właśnie on jest tytułową bronią doskonałą, ale... czy na pewno?Wiadomo, kombinezon sam nie zrobi niczego, a do wykorzystania jego możliwości potrzebny jest odpowiednio wyszkolony człowiek. Jako, że jednak nie samym kombinezonem żołnierz przyszłości żyje, do jego dyspozycji oddano całe multum broni, na czele z zaopatrzonym w wybuchowe strzały łukiem.

Crysis 3 zapowiada się na rewelacyjną kontynuację i rozwinięcie pomysłów znanych z pierwszej i drugiej odsłony serii. Czy jednak to wystarczy, by zdobyć uznanie graczy? O tym przekonamy się już w drugiej połowie lutego.

Tagi: