vergil vergil 31.01.2013 18:07
Znamy wygląd okładki i datę premiery GRID 2!
1123V

Znamy wygląd okładki i datę premiery GRID 2!

Firma Codemasters Racing podzieliła się z nami dzisiaj oficjalnym projektem okładki drugiej odsłony cyklu GRID. Dodatkowo poznaliśmy również oficjalną datę premiery tej produkcji - ta ma bowiem zadebiutować już pod koniec maja.
Firma Codemasters Racing podzieliła się z nami dzisiaj oficjalnym projektem okładki drugiej odsłony cyklu GRID. Dodatkowo poznaliśmy również oficjalną datę premiery tej produkcji - ta ma bowiem zadebiutować już pod koniec maja.


Wygląd pudełka nie powinien nikogo zdziwić, bowiem do jej stylu wyraźnie nawiązywały dotychczas udostępnione materiały graficzne Zobaczymy na nim pędzące przez miasto Pagani Huayra, McLarena MP4-12C oraz Chevroletta Corvette C6. Tym samym twórcy wyraźnie chcą dać nam do zrozumienia, że ściganie po specjalnie w tym celu przygotowanych torach schodzi tym razem na odrobinę dalszy plan - naczelną rolę najwidoczniej odegrają tu miejskie wyścigi.

Nie bójcie się jednak, bo jeden z udostępnionych przez nich filmików przekonuje, że i na klasyczną rywalizację znajdzie się tu trochę miejsca. Dowód znajdziecie w tym oto miejscu.

Kiedy zatem GRID 2 trafi na sklepowe półki? Produkcja ma zadebiutować już 31 maja bieżącego roku. Poniżej znajdziecie oficjalną informację prasową od polskiego dystrybutora - firmy CDP.pl - na temat dodatkowej zawartości, jaka czeka na graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe.
GRID® 2 wjedzie na półki 31 maja – ujawniamy specjalne zestawy pre-orderowe
31 stycznia 2013

Codemasters® wraz z CDP.pl ogłaszają oficjalną datę premiery gry GRID® 2™, która odbędzie się 31 maja 2013 roku. Gra będzie dostępna na konsolach Xbox 360® i PLAYSTATION®3 oraz na komputerach PC.

Wraz z ogłoszeniem daty wydania gry, Codemasters wypuściło zapowiedź nowego zwiastuna, który ukazuje malowniczy, ale zarazem agresywny character wyścigów w GRID 2. Zapowiedź można obejrzeć na oficjalnym kanale gry pod adresem www.youtube.com/gridgame, a wszyscy zainteresowani pełną wersją zwiastuna powinni zasubskrybować kanał YouTube gry, by nie ominęła ich premiera wideo, która odbędzie się 14 lutego.

Codemasters i CDP.pl ogłosiły również Edycje Specjalne GRID 2, dostępne w pre-orderze, które zawierać będą kilka dodatków do ściągnięcia poprzez PlayStation Network i Xbox LIVE® oraz na komputery PC.

W Polsce, gracze którzy zamówią swoją wersję gry w sklepie Gram.pl otrzymają GRID 2: Euro Sport Pack, który zawiera:

Tor Brands Hatch GP – w podstawowej wersji gry dostępny jest tylko mniejszy tor Brands Hatch Indy. Tor dostępny będzie w trybie single race i multiplayer.
McLaren MP4-12C GT3 Special Edition – dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer.
Zawody specjalne w trybie kariery w Brands Hatch.
Możliwość gry na torze Brands Hatch GP w trybie online.

Klienci sklepu Empik.com w ramach złożenia zamówienia pre-order otrzymają GRID 2: Asian Racing Pack:

Tor w Yas Marina wersja “w dzień” – wersja „nocna” toru dostępna jest w podstawowej wersji gry. Tor dostępny w trybie single race i multiplayer.
Nissan GT-R SpecV - dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer
Zawody specjalne w trybie kariery na torze Yas Marina „dzień”.
Możliwość gry na torze Yas Marina „w dzień” w trybie online.

Natomiast każdy kto zamówi pre-order w sklepie Ultima.pl otrzyma GRID 2: Indycar Pack, zawierający:

Tor Indianapolis Oval - w wersji podsawowej dostępny jest tor Indianapolis Infeld. Dostępny w trybie single race i multiplayer.
Samochód Indy.
Tryb wyścigu “na tempo” - dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer.
Zawody specjalne w trybie kariery na torze Indianapolis Oval.
Możliwość gry na torze Indianapolis Oval w trybie online.

W GRID 2 gracze będą mieli możliwość ścigania się jednym z wielu supersamochodów reprezentujących ostatnie cztery dekady motosportu. Od miejskich wyścigów w Paryżu, Abu Dabi i Chicago, przez licencjonowane tory wyścigowe, aż po słoneczne wybrzeże Kalifornii, gra przeniesie nas w świat najbardziej emocjonujących i dających tony radości wyścigów.

Pod linkiem znajdują się najnowsze screeny z gry.

By pozostać na bierząco w temacie GRID 2 obserwujcie konta na www.youtube.com/gridgame , www.facebook.com/gridgame oraz www.twitter.com/gridgame.

Tagi: codemasters racing GRID 2 okładka