Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.09.2018 21:02
Dead Cells. Już milion sprzedanych egzemplarzy na Steamie!
1036V

Dead Cells. Już milion sprzedanych egzemplarzy na Steamie!

Dead Cells to obecnie jeden z najgorętszych indyków ostatnich miesięcy. Gra małego studia Motion Twin szturmem zdobyła serca krytyków i graczy na całym świecie. Jak się okazuje, równie zuchwale radzi sobie na listach sprzedaży. 

Choć ten dwuwymiarowy, piękny i niezwykle intensywny roguelike pojawił się we wczesnym dostępie w 2017 roku, to dopiero na początku sierpnia bieżącego zadebiutował w pełnej wersji. Twórcy gry mają powody do radości, bowiem - jak podaje serwis SteamSpy - tytuł ten na platformie Valve od czasu premiery trafił do ponad miliona graczy, dołączając tym samym do takich gier niezależnych jak np. Cuphead.

Warto zaznaczyć, że dane obejmują tylko i wyłącznie Steam, a Dead Cells jest dostępne w sprzedaży również na GOG.com, PSN i Sklepie Xbox oraz eShopie. Można więc być pewnym, że sukces gry jest o wiele, wiele większy. Przygoda z Dead Cells wprawdzie dopiero przede mną, ale już teraz cieszę się na samą myśl dorwania się do tego rogalika. A Wy? Graliście już, czy może się dopiero przymierzacie? 

Tagi: Dead Cells Motion Twin Steam