Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 03.09.2018 19:22
Pokemon GO. Miliony ludzi współpracowało, żeby ukończyć Global Challenge!
2221V

Pokemon GO. Miliony ludzi współpracowało, żeby ukończyć Global Challenge!

Mobilne Pokemony od Niantic nadal są fenomenem, czego dowiodło zaangażowanie graczy z całego świata w trakcie finałowych wyzwań wielkiego wydarzenia o nazwie Global Challenge.

Ostatni etap Global Challenge profesora Willowa zgromadził prawdziwą rzeszę trenerów z całego świata. Aby go zaliczyć, gracze z czterech regionów (Safari Zone w japońskiej Yokosuce, Europa / Bliski Wschód / Afryka, Ameryka Północna/Południowa i region Azji i Pacyfiku) musieli wypełnić szereg zadań.

Z opublikowanych na Twitterze danych wynika, że w wyzwaniu wzięło udział aż 15,100,000 graczy z różnych zakątków naszego globu! 

Siła mobilnych Poksów jest wciąż ogromna. Zresztą zaangażowanie graczy zostało odpowiednio (chyba...) nagrodzone. Za ukończenie wyzwania trenerzy otrzymają do pięciu darmowych raid passów podczas Moltres Day. Właśnie 8 września legendarny Pokemon Moltres będzie dostępny w raidach w ramach trzygodzinnego okienka. Wtedy będzie też okazja, by go złapać.

No! Chciałbym powiedzieć, że się jaram... ale jednak się nie jaram i nie rozumiem tej szajby. Mimo wszystko wypada docenić wysiłek milionów fanów tej gry.

Tagi: Niantic Pokemon Go