Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.08.2018 12:28
Dying Light: Bad Blood
1023V

Dying Light: Bad Blood we wczesnym dostępie. Znamy datę premiery

Dying Light: Bad Blood to samodzielne rozszerzenie wydanego w 2015 roku Dying Light. Techland bierze popularny tryb Battle Royale i dopasowuje go do parkourowej rozgrywki ze swojej produkcji tworząc Brutal Royale.

Wraz z przygotowaniami do startu targów Gamescom, Techland ujawnił nam datę premiery Dying Light: Bad Blood na PC. Gra na blaszakach trafi na początku do wczesnego dostępu i tam będzie rozwijana wraz z sugestiami fanów.

Xbox Summer Spotlight 2018. Dying Light Bad Blood i ponad 60 gier zmierza na Xbox One

Dying Light: Bad Blood połączyć ma rozgrywkę PvE z PvP, wrzucając nas ponownie do otwartego świata w którym wraz z kilkoma graczami będziemy musieli wykonywać zadania. Haczyk jest jeden - z łupem może wydostać się tylko jeden. Pozostaje więc współpracować by w odpowiednim momencie zdradzić towarzyszy i zebrać całą nagrodę dla siebie. Techland nazywa ten tryb Brutal Royale, znacząco rozgraniczając to z wszechobecny Battle Royale.

Dying Light: Bad Blood Founders Pack

Dying Light: Bad Blood do wczesnego dostępu trafi we wrześniu. By zagrać w Dying Light: Bad Blood będziemy musieli wykupić Pakiet Fundatora, który wyceniono na $19,99 (polskiej ceny jeszcze nie podano). Wraz z dostępem do gry, dostaniemy także walutę wewnątrzgrową oraz trzy legendarne skórki, które dostaniemy w ciągu 3 miesięcy po starcie wczesnego dostępu.

Gdy gra zostanie odpowiednio oszlifowana i nabierze kształtów na PC, trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jeśli interesuje was wczesny dostęp Dying Light: Bad Blood, to grę znajdziecie już teraz na Steamie.

Dying Light: Bad Blood - pokaz rozgrywki

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light Dying Light: Bad Blood pc playstation 4 Techland xbox one