SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2018 14:10
Konferencja PlayStation China odbędzie się już jutro. Firma przedstawi nowe gry
1442V

Konferencja PlayStation China odbędzie się już jutro. Firma przedstawi nowe gry

Fani marki PlayStation mogą szykować się na ciekawe wydarzenie. chiński oddział PlayStation zapowiedział kolejną konferencję, podczas której zobaczymy nowe produkcje będące częścią „China Hero Project”.

Sony inwestuje gotówkę w różne rynki chcąc w ten sposób wyłapać zdolnych deweloperów oraz ciekawe produkcje i jedną z takich inicjatyw jest China Hero Project. Projekt został zapowiedziany w 2016 roku i w ten sposób Sony wspiera deweloperów z Chin.

Korporacja wciąż rozwija China Hero Project i już jutro odbędzie się kolejna konferencja – podczas wydarzenia poznamy nowe tytuły przygotowywane dla PlayStation 4. Impreza została zaplanowana na 14:00 czasu lokalnego, więc w Polsce konkretne materiały z produkcji zobaczymy z samego rana. 

W głównej mierze PlayStation China skupia się na dostarczeniu gier na rynek azjatycki, jednak pewnie znajdą się chętni na poznanie kilku perełek, które mają oczywiście szansę trafić do szerokiego grona odbiorców.

Podczas show powinniśmy spojrzeć na najnowszą wersję Lost Soul Aside – więcej informacji na temat tej wyczekiwanej przygody znajdziecie w tym miejscu, a poniżej możecie spojrzeć na konkretny fragment rozgrywki.

Źródło: Twitter.com

Tagi: