Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2018 16:31
Lost Soul Aside celuje w 60 fps na PlayStation 4. Gameplay wygląda kapitalnie
1354V

Lost Soul Aside celuje w 60 fps na PlayStation 4. Gameplay wygląda kapitalnie

Z każdym kolejnym materiałem Lost Soul Aside wygląda coraz lepiej. Najnowszy gameplay z Game Developers Conference pokazuje kilka efektownych walk z wersji na PlayStation 4 Pro. Twórcy na konsoli Japończyków celują w 60 klatek na sekundę.

Od ubiegłego roku mam okazję wspominać na portalu o Lost Soul Aside i z przyjemnością obserwuję rozwój produkcji. Na początku grą zajmował się jeden deweloper z Chin, ale dość prędko znalazł się inwestor, który postanowił zainwestować w rozwój tytułu.

Lost Soul Aside wygląda fantastycznie. DMC spotyka Bloodborne i NieR: Automata

Najnowszy fragment rozgrywki z Lost Soul Aside prezentuje się świetnie, ponieważ pokazuje dynamiczną akcję, która w dodatku okazuje się sporym wyzwaniem. Twórcy mogą wymęczyć fanów serii Devil May Cry.

W trakcie wspomnianego Game Developers Conference, deweloperzy potwierdzili, że Lost Soul Aside na działać w 60 klatkach na sekundę nie tylko na PlayStation 4 Pro. Twórcy chcą zaoferować taką jakość posiadaczom „zwykłej” PlayStation 4.

Niestety, wciąż nie poznaliśmy konkretnej daty premiery Lost Soul Aside. Gra wciąż ma zadebiutować na rynku w przeciągu następnych dziewięciu miesięcy i patrząc na poniższy gameplay mam ogromną nadzieję, że premiera nie zostanie przełożona.

Tagi: Bing Yang gameplay Lost Soul Aside