Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2018 08:34
Forza Horizon 4. Gameplay prezentuje wiosnę, drużynowe rywalizacje i Edynburg
769V

Forza Horizon 4. Gameplay prezentuje wiosnę, drużynowe rywalizacje i Edynburg

PlayGround Games nie traci czasu i studio zdecydowało się zaprezentować kolejną porę roku z Forza Horizon 4. Gameplay pozwala zerknąć na piękne trasy, a jednocześnie deweloperzy nie zapomnieli ujawnić kolejnych elementów produkcji. 

Forza Horizon 4 to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych premier. PlayGround Games na początku października wrzuci graczy do Wielkiej Brytanii, która zaoferuje cztery pory roku – najnowszy gameplay skupia się na wiośnie. Przedstawiciele studia podczas live-streamu potwierdzili podróżowanie po całym kraju z kolorowym skanerem, by za jego pomocą móc uchwycić odpowiednią kolorystykę każdego miesiąca.

Twórcy poświęcili fragment audycji na pokazanie drużynowych rywalizacji – zmagania w „zombie” zainteresują pewnie grupy znajomych, którzy właśnie w taki sposób będą spędzać wolny czas.

W Forza Horizon 4 przyjedziemy do Edynburga, ale nie możemy trafić do Londynu. Ralph Fulton wytłumaczył tę sytuację w prostych słowach – stolica Wielkiej Brytanii to ogromne, malownicze i zróżnicowane miasto, którego odpowiednie przeniesienie do gry zajęłoby po prostu za dużo czasu. Autorzy musieliby poświęcić całą produkcję wyłącznie na Londyn, by oddać jego prawdziwe piękno.

Pewną ciekawostką jest również możliwość zarabiania wirtualnej waluty – podczas rozgrywki możemy przykładowo otworzyć zakład i wynajmować innym graczom samochody. Jest to oczywiście ciekawostka, która pozwoli zainteresowanym zdobyć najcenniejsze bryki. Jednocześnie warto przypomnieć, że Forza Horizon 4 nie będzie zawierać mikrotransakcji oraz lootboxów.

Dodatkowe informacje dotyczące Forza Horizon 4 znajdziecie w zapowiedzi przygotowanej przez Piotrka. ​​​​​​​

Tagi: Forza Horizon 4 gameplay Microsoft pc Playground Games xbox one