SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.07.2018 10:09
Code Vein. Bandai Namco odwołuje termin premiery podany zaledwie miesiąc temu
736V

Code Vein. Bandai Namco odwołuje termin premiery podany zaledwie miesiąc temu

Kolejna gra zmyka z tegorocznego okienka wydawniczego. Tym razem chodzi o typowo japońską, wampirzą przygodę pt. Code Vein.

Bandai Namco wydało komunikat, że Code Vein nie zostanie wydane we wrześniu 2018 roku, tak jak firma zakładała pierwotnie. W tytuł pogramy dopiero w przyszłym roku. Niestety Bandai Namco nie jest jeszcze w stanie sprecyzować, w jakim miesiącu nastąpi premiera.

Powód dla takiej obsuwy? Zespół deweloperski potrzebuje trochę więcej czasu na dopracowanie produkcji. Jakość Code Vein ma przekroczyć oczekiwania fanów a dodatkowy czas powinien nam to zagwarantować.

"Code Vein wywołało masę pozytywnych reakcji od fanów, którzy już mieli okazję spędzić trochę czasu z naszymi wersjami demo w ostatnich 9 miesiącach. Uzbrojeni w taką wiedzę o pozytywnym odbiorze gry, zdecydowaliśmy się opóźnić wydanie Code Vein, by jeszcze udoskonalić gameplay, by przekroczyć najśmielsze oczekiwania fanów. To była trudna decyzja, ale uważamy, że była słuszna" - powiedział Eric Hartness, szef działu marketingu w Bandai Namco Entertainment America.

Code Vein miało trafić na rynek w Japonii 27 września. Dzień później miała się odbyć premiera w USA/Europie. Sytuacja jest raczej dziwna, bo takie terminy Bandai Namco wyznaczyło zaledwie miesiąc temu. Wygląda zatem na to, że wydawca źle ocenił stan przygotowania Code Vein. Możliwe też, że firma wolała ominąć gorący okres jesienny.

Tagi: Bandai Namco code vein data premiery japonia pc premiera ps4 xone