Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2018 20:42
Serial Noc oczyszczenia na zwiastunie. Fani będą zachwyceni
779V

Serial Noc oczyszczenia na zwiastunie. Fani będą zachwyceni

Pierwsza Noc oczyszczenia trafiła do kin w 2013 roku i film okazał się olbrzymim sukcesem. W rezultacie sympatycy horrorów mogą oglądać kolejne produkcje na wielkim ekranie, jednak jeszcze w tym roku będziemy świadkami serialu, który został zaprezentowany na zwiastunie.

Aktualnie widzowie zobaczyli cztery filmy z serii Noc oczyszczenia (The Purge (2013), The Purge: Anarchy (2014), and The Purge: Election Year (2016)), których łączny budżet wyniósł zaledwie 38 mln dolarów. Universal Pictures chętnie rozwija serię, bo według ostatnich informacji, wszystkie opowieści zarobiły już ponad 319 mln dolarów.

Serial Halo żyje. Showtime podał szczegóły

W zasadzie tylko kwestią czasu było przygotowanie serialu. Opowieść została zapowiedziana w kwietniu 2017 roku, a premiera odbędzie się już 4 września. Widzowie w tym wypadku mogą oczekiwać 10 odcinków, które przedstawią tytułową „Noc oczyszczenia”.

Producentem wykonawczym serialu został Jason Blum, który jest związany z serią Noc oczyszczenia, a miał okazję pracować również przy nagrodzonym Uciekaj!, czy też Amityville: Przebudzenie, Dziwak 2, Ouija: Narodziny zła, a nawet będzie zaangażowany w nadciągającą historię Spawna.

Dzisiaj oglądamy pierwszy zwiastun, który nie jest w zasadzie specjalnie odkrywczy – widzowie mogą oczekiwać znanych przyjemności, ale tym razem zamiast 2 godzinnej historii w kinie, zobaczymy znacznie dłuższą opowieść na własnej kanapie.

Trudno powiedzieć, czy to może się udać, jednak szczerze mam nadzieję, że serial trafi na jedną z dostępnych w Polsce platform – za produkcję odpowiada Syfy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Noc oczyszczenia serial The Purge trailer zwiastun