Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.06.2018 08:43
Nintendo Labo Creators Contest Europe. Limitowane edycje Switch do wygrania
1430V

Nintendo Labo Creators Contest Europe. Limitowane edycje Switch do wygrania

Nintendo uruchomi niedługo europejski konkurs związany z Nintendo Labo. Dla najbardziej kreatywnych autorów do wygrania jest specjalna edycja Nintendo Switch.

Zacznijmy od tego, co najważniejsze - nagród! W konkursie Nintendo Labo Creators Europe można wygrać przede wszystkim konsole. Japońska firma przygotowała dla nas 3 Switche w limitowanych edycjach, związanych z Nintendo Labo. Konsola przybrała barwy kartonu i dorobiła się grafiki związanej z rzeczoną produkcją. Zdjęcia sprzętu znajdziecie w naszej galerii (całkiem gustownie to wygląda, prawda?). Drugie miejsca w poszczególnych kategoriach w konkursie nagradzane będą limitowanymi Joy-Conami. Osoby, które uplasują się na trzeciej pozycji dostaną nagrodę specjalną.

Adaptacyjny poziom trudności w Resident Evil 2 Remake

By wziąć udział w konkursie należy podesłać swoje dzieło związane z Nintendo Labo w tym miejscu. Na przesyłanie zgłoszeń mamy czas od 19 lipca do 7 września. Zgłoszenia mogą odbywać się w formie filmików i zdjęć.

Prace można wysyłać w 3 kategoriach:

  • Kreacje - stworzone od podstaw dzieła w Toy-Con Garage.
  • Kustomizacje - użyj naklejek, farb, markerów czy czegokolwiek innego, by odmienić swoje Toy-Conowe projekty.
  • Dzieciaki - w tej kategorii zgłoszenia mogą wysyłać dzieci do 12 roku życia. Możesz korzystać z pomocy rodzica lub opiekuna.

Poniżej przykład kilku kreacji fanów, które pojawiły się w pierwszej edycji konkursu.

Źródło: Nintendo Europe

Tagi: