Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.05.2018 09:52
Metro: Exodus. Premiera opóźniona. Możliwe obsuwy Darksiders 3 i Biomutant
1778V

Metro: Exodus. Premiera opóźniona. Możliwe obsuwy Darksiders 3 i Biomutant

Metro: Exodus zapowiada się wyśmienicie a wieści o tym, że gra dorobi się polskiej wersji językowej mogą tylko cieszyć. Niestety okazuje się że wydawca nie wyrobi się na wyznaczony wcześniej termin.

Wydawca Metro: Exodus mówił wcześniej o tym, że gra powinna trafić na rynek w 2018 roku. Wiemy już, że to nieaktualne plany.

THQ Nordic kupiło Koch Media i Deep Silver

THQ Nordic wydało komunikat prasowy, w którym informuje, że Metro: Exodus zadebiutuje na rynku dopiero w pierwszym kwartale 2019 r. THQ Nordic poinformowało również, że jeszcze nie ustaliło ostatecznego terminu premiery Biomutant i Darksiders 3. Bardzo możliwe zatem, że pierwotne doniesienia o premierze tych gier jeszcze w 2018 roku się nie sprawdzą.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że THQ Nordic kupiło w lutym Koch Media oraz Deep Silver za 121 milionów euro. Dzięki tej transakcji firma pozyskała również prawa do takich marek jak Saints Row, Dead Island i oczywiście do Metro.

THQ Nordic nie wystawi swoich produkcji na E3 2018. Firma chce się skupić na gamescom 2018 i tam należy się spodziewać prezentacji gameplayu i świeżych wieści od wydawcy.

 

Tagi: